Fikri Işık hizmet turunda

Ak Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, İzmit’te hizmet turuna çıktı. Fikri Işık’a hizmet turunda İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Ak Parti...

BÜYÜT

Ak Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, İzmit’te hizmet turuna çıktı. Fikri Işık’a hizmet turunda İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Ak Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, İzmit Milli Eğitim Müdürü Sezgin Çuhadar, Yeşilova Mahalle Muhtarı Selahattin Kural ile Ak Partili yetkililer eşlik etti.
Ak Parti Milletvekili Işık ve beraberindekiler ilk olarak Yahya Kaptan’daki İpek Pişmaniye’yi ziyaret ettiler. Aynı zamanda İzmit Belediye meclis üyesi olan İpek Pişmaniye’nin sahibi Hüseyin Canıgeniş, konuklarına pişmaniye ikram etti ve ziyaret için teşekkür etti.
Işık ve beraberindekilerin ikinci durağı Yeşilova da yapılmakta olan İzmit Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Kompleks inşaatı oldu. İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezgin Çuhadar, okul inşaatı hakkında Fikri Işık’a bilgi verirken en geç 1 yıl içinde tamamlanacağı öğrenildi. Yarbaey Refik Cesur İlköğretim Okulu’nu da ziyaret eden Işık, söz konusu okulun yanında inşaat halindeki 24 derslikli ilköğretim okulunda da incelemelerde bulundu.

ÇEŞMEDEN SU İÇTİLER

Ak Parti Kocaeli Millet Vekili Işık ve beraberindekiler Yeşilova da yapılmakta olan kültür merkezinde de incelemelerin İzmit Belediyesi tarafından yeniden düzenlenen tarihi Özbek Çeşmesi’ne geçtiler. Burada çeşmeden su içen Işık, Başkan Doğan’a yapılan hizmet için teşekkür etti. Doğan’da birkaç ay öncesine kadar harabe halindeki çeşme ve çevresinin İzmit’e yakışır hale getirildiğini söyledi. Ak Parti Milletvekili Işık, İzmit’in her geçen gün geliştiğini belirterek” Şehircilik alanında örnek çalışmalar yapılıyor. Bütün belediye başkanlarımızı kutluyorum” şeklinde konuştu.

16 Nisan 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR