Doğan’a 14 Mart sürprizi

Ziyarete Ak Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, Belediye Meclis Üyesi İbrahim Elgin, Ak Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysel Demitaş, Ak Par...

BÜYÜT

Ziyarete Ak Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, Belediye Meclis Üyesi İbrahim Elgin, Ak Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysel Demitaş, Ak Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Muharrem Tutuş, İzmit Kadın Meclisi Başkanı Asuman Sert ve partililer ile kadın meclisinin üyeleri katıldı. Başkan Doğan, mensubu olduğu asıl mesleğinin bu anlamlı gününde unutulmamaktan oldukça mutluydu. Konuklarını çok sıcak karşılayan başkan doğan hepsine tek tek teşekkür etti.
Ziyarette ilk sözü İlçe Başkanı Korkmaz alarak, “Başhekim yardımcılığı, milletvekilliği ve belediye başkanlığı süreci boyunca bir tıp adamı olma özelliğinizi çalışmalarınıza yansıttınız. Kentimiz ve ülkemiz adına sağlık komisyonu üyesi olarak, sağlık alanında alınan kararlar arifesinde önemli çalışmalar yaptınız. Bu nedenle ilk olarak sizin bayramınızı kutlamaya geldik. Tıp Bayramınızı yürekten kutluyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi. Başkan Doğan, konuklarına teşekkür ederek “ Hekimlik en kutsal mesleklerden birisidir. Hiçbir karşılık beklemeden karşısındakine her şeyi verebilmeyi gerektiren bir iş. Ben çok iyi biliyorum ki hastasını iyileştirmek için hastadan aldığı mikropla yaşamını yitiren hekimler var. Bu arkadaşlarımız da birer görev şehididir. Hekimlik; yeri, mekanı ve zamanı olmayan bir meslektir. Her koşulda bu mesleği yapmak gibi bir sorumluluğunuz var. 17 yıl fiilen hekimlik yaptım ve bu sorumluluğu hep hissettim. Mesleğimle her zaman gurur duydum” şeklinde konuştu.


SAĞLIK TURİZMİ KENTİ
Başkan Doğan, son 10 yılın çalışma şartlarının güçlükler olsa da, eskiye oranla daha iyi hale geldiğini söyleyerek; “ Hükümetin radikal kararları ile Avrupa seviyesine ulaştık. Gerek doktorların çalışma şartları, gerekse sağlık kuruluşlarının işlevselliği son 10 yılda büyük ilerleme kaydetti. Kocaeli kenti de bu süreçte en fazla hizmet alan kentler arasındadır. Parlamentoda sağlık komisyonunda görev yaptığım dönemde olayları bizzat takip ediyordum. O süreçten itibaren kentimiz 12 yeni hastaneye daha kavuştu. Kocaeli sessiz bir biçimde bugün sağlık turizmini başarı ile gerçekleştiren bir kent konumundadır. Hayati operasyonları büyük bir başarı ile gerçekleştiren hastanelerimiz vardır. Bununla da ayrıca gurur duyuyorum. Bu vesile ile tüm meslektaşlarımın da tıp bayramını kutluyorum” şeklinde sözlerini tamamladı. Konukları Başkan Doğan’a çiçek hediye ettiler.

15 Mart 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR