Polisimizi seviyoruz ve güveniyoruz

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Polis Haftası nedeniyle kendisini ziyaret eden İl Emniyet Müdürü Yusuf Çalkavur ile beraber...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Polis Haftası nedeniyle kendisini ziyaret eden İl Emniyet Müdürü Yusuf Çalkavur ile beraberindekileri kabul etti. Çalkavur ile emniyet teşkilatının Polis Haftası’nı kutlayan Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Kocaeli, Türkiye’nin en güvenli ve huzurlu şehirlerinden biri oldu. Halkımız da, esnafımız da polisini seviyor, güveniyor ve takdir ediyor’’ dedi.

TÜRK POLİSİ 167 YAŞINDA
İl Emniyet Müdürü Çalkavur ile üst düzey emniyet yetkilileri ve polis memurları, Polis Haftası nedeniyle Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti. 4-10 Nisan tarihleri arasında kutlanan Polis Haftası’na yönelik Başkan Karaosmanoğlu’na bilgi aktaran İl Emniyet Müdürü Çalkavur, emniyet güçlerine verdiği destek ve gösterdiği yakınlık nedeniyle kendisine teşekkür etti. Çalkavur, emniyet teşkilatının bu yıl kuruluşunun 167. yılını kutladığını da gururla ifade etti.

KOCAELİ GÜVEN VE HUZUR DOLU
İl Emniyet Müdürü Çalkavur ile polis teşkilatına Kocaeli’nin güvenli bir şehir olması için gösterdikleri üstün gayret nedeniyle teşekkür eden Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Emniyet teşkilatımızın başarılı çalışmalarıyla Kocaeli, Türkiye’nin en güvenli ve huzurlu kentlerinden birisi olmuştur. Polis teşkilatımız halkımıza büyük güven vermektedir. Kocaeli Emniyeti de, asayiş olaylarının önlenmesi, güvenliğin ve huzurun temininde son yıllarda büyük başarılar elde etti’’ ifadesini kullandı.

04 Nisan 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR