KASİAD MHP’yi ağırladı

KASİAD, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ve İzmit İlçe Başkanı Kaan Dilmen’i kahvaltıda ağırladıKASİAD, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ile İzmit İlçe Başkanı Kaan...

BÜYÜT

KASİAD, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ve İzmit İlçe Başkanı Kaan Dilmen’i kahvaltıda ağırladı

KASİAD, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ile İzmit İlçe Başkanı Kaan Dilmen’i kahvaltıda ağırladı. KASİAD binasında düzenlenen kahvaltıya ev sahipliğini Başkan Abdulbaki Karaman yaparken MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, İzmit İlçe Başkanı Kaan Dilmen, il başkan yardımcıları, KASİAD yönetim kurulu üyeleri katıldı. Program toplam 425 üyesi bulunan derneğin tanıtım filmi ile başladı ve Dernek Genel Sekreteri Orhan Aydın dernek faaliyetlerini anlattı.

“İŞİN TİCARİ TARAFINDA DEĞİLİZ”
KASİAD Başkanı Abdulbaki Karaman, Körfez temsilciğinde düzenledikleri Muharrem ayı etkinliğinden bahsederek başladığı konuşmasında, “Biz programlarımızı barışı ve uzlaşmayı arttırmak amacıyla gerçekleştiriyoruz. İşin sadece ticari tarafında değiliz ve olmayacağız. Hayatın çok yönlü olduğunu düşünen bir misyona sahibiz. Yüz yüze bakmayınca birbirimizi anlamıyoruz. Bu nedenle her kesimle yüz yüze olmaya dikkat ediyoruz” dedi.

“ÜLKEMİZİN REFAH VE HUZURU İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”
KASİAD farklı çalışmaların yapıldığı bir dernek diyen MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ise konuşmasına teşekkür ederek başladı. Ünlü, “ MHP’de 15 yıldır kesintisiz siyaset yapan bir ekibi burada ağırlıyorsunuz. Çalıştıkları dönem süresince 6 başkan değiştirmiş bu ekibin içinden çıkan bir il başkanıyım. Şu anda MHP’nin önünde 2014 yerel seçimleri için hazırlanmış olan bir seçim programı var. Bu siyasi konjonktür çerçevesinde ülkemizin refah ve huzuru için çalışacağız” şeklinde konuştu.

“KADERİMİZİ BELİRLEYECEK”
Ünlü, “Her organizasyonun içinde olma durumuna devam edeceğiz. Siyaset sahnesinde var olmak için projelerin altını doldurmak durumundayız. Ve yaptığımız çalışmalarla bunu başarıyoruz. 2014 seçimleri ülke olarak kaderimizi belirleyeceğimiz bir seçim. Son zamanlarda değişikliğe uğrayan yasalar acaba bölünecek miyiz sorularını akıllara getiriyor. Biz de bunun tersi olması için çabalıyoruz” ifadelerini kullandı.

03 Aralık 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR