Doğan’dan AKP Gençlik Kolları’na Ziyareti

AKP İzmit İlçe Gençlik Kolları bu haftaki yönetim kurulu toplantısında İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’ı ağırladı. TUTUŞ YENİ YÖNETİMDEN BAHSETTİA...

BÜYÜT

AKP İzmit İlçe Gençlik Kolları bu haftaki yönetim kurulu toplantısında İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’ı ağırladı.
 
TUTUŞ YENİ YÖNETİMDEN BAHSETTİ
Açılış konuşmasını yapan Başkan Tutuş, yeni yönetimden bahsetti. Göreve geldikleri günden bugüne kadar ilerledikleri yol ve yaptıkları faaliyetleri anlatan Tutuş Nevzat Doğan’ın da siyasi tecrübesinden yararlanmak istediklerini söyledi. Ayrıca şu anda hazırlanmakta olan projeler hakkında Nevzat Doğan’a bilgi verdi. İzmit Belediye Başkanı Dr.Nevzat Doğan’ın da “Müspet anlamda yapacağınız tüm projelerde yanınızdayım” demesi Ak Gençler’in gönlüne su serpti ve heyecanlarına heyecan kattı.
 
DOĞAN “SİYASET ADAM KAZANMA SANATIDIR”
İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, toplantıya katılan gençlere bu yaşta siyasete girdikleri için çok şanslı olduklarını söyledi. Siyasette her duyduklarına inanmamalarını ve konuyu teyit edip araştırmalarını tavsiye eden Doğan “Siyaset adam kazanma sanatıdır, kaybetme değil. Bu konuda özellikle gençlik kolları çok önemli kabul edilir bizim partimizde. Çünkü geleceğin ana kademelerinin yetiştiği birimlerdir. İkinci önemli konusu bizim enerjimizdir. Hiçbir şey yapmasanız da, şu masanın etrafında oturmanız, arada karşılaşmamız, birbirimize nasılsınız dememiz bile bir enerjidir. Bunu küçümsememek lazım” diyerek bir dizi önerilerde bulundu.
 
BELEDİYECİLİK ÇÖP SÜPÜRME, KANALİZASYON YAPMA DEĞİL
Dünyada artık çöp süpürme, kaldırım yapma, kanalizasyon onarma, park ve bahçe yapma belediyelerin rutin işleri haline geldi. İnsanlar artık sosyal projeler istiyor. Nevzat Doğan'ın buna en güzel örneği Hollanda'daki bir belediye başkanına sorulan Başkan olursan kaç kilometre bisiklet yolu yapacaksın? diyen vatandaşın sorusu olacaktır herhalde.
 
ÖDEME KONUSUNDA HİÇBİR SIKINTI YOK
İzmit Belediyesi’nin bugün itibariyle işçisine, esnafına ve sendikalarına ödemelerinde hiçbir sıkıntısı olmadığını söyleyen Doğan İlk önce alın terinin hakkının verildiğini, bugüne kadar bunları çok paralarının olduğundan değil, sadece kaynakların ve gelen paranın doğru kullanılmasıyla başardıklarını söyledi.
 
VERDİĞİMİZ VAATLERİ YERİNE GETİRİYORUZ.
Yerel seçimler öncesi seçim meydanlarında verdikleri sözlerin hepsini tuttuklarını söyleyen Doğan Biz CHP adayı Fikret Toker gibi 100.000 kişiye iş vereceğim deyip gezmedik. Biz vatandaşa hizmet için projeler üreteceğiz dedik ve Nitekim şu anda dediğimiz projelere ya başladık, ya da bitirdik. Bunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim dedi.
 
BAŞKAN GENÇLERİ MECLİS TOPLANTILARINA ÇAĞIRDI
Belediyecilik zevkli ama bir o kadar da meşakkatli bir iş. İzmit Belediyesi'nin aylık meclis toplantılarının ne kadar ateşli geçtiği malum. Gençlerinde buraya gelmelerini, en azından az da olsa belediyecilik adına bazı şeyleri görmelerini tavsiye etti. Başkan Gençlere Yerel yönetimleri merak ediyorsanız Türkiye'deki en iyi örneği İzmit Belediyesidir mesajı verdi.
AKP İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Muharrem Tutuş “Ziyaretinden dolayı Nevzat Doğan’a teşekkür etti ve belediyenin en iyi takipçisi olduklarını, kendilerinin de birer ücretsiz gönüllü bir belediye işçisi olduğunu ve her zaman yanında olduklarını ve her alanda en iyi destekçisi olacaklarını söyledi.

26 Eylül 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR