Üzülmez, KATSAİD’a konuk oldu

KATSİAD Başkanı Celalettin Kırboz ve yönetim kurulu üyelerinin aylık kahvaltılı toplantısına koordinatör meclis üyesi Kemal Timur ile birlikte katıla...

BÜYÜT

KATSİAD Başkanı Celalettin Kırboz ve yönetim kurulu üyelerinin aylık kahvaltılı toplantısına koordinatör meclis üyesi Kemal Timur ile birlikte katılan Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Özdilek Alış Veriş Merkezi Kafetaryası’nda sanayicilerle çeşitli konularda görüş alış verişinde bulundu. Toplantı davetlerine icabet eden Belediye Başkanı Üzülmez’e teşekkür eden KATSİAD Başkanı Kırboz, “Ayda bir olarak yaptığımız toplantıya katılan başkanımıza teşekkür ederim. Belediye iş adamları birlikte küçük büyük ölçekli toplantılarla ilçemizde gelecekte daha başarılı çalışmalara neden olacaktır. Katılımlarından dolayı herkese teşekkür ederim” dedi.

 

Ticaret ve ekonomi ile ilgili toplantıda bulunmaktan mutluluk duyduğunu belirten Belediye Başkanı Üzülmez de, “Hem Türkiye’nin genel siyasi ve ekonomik gidişatı ile hem de Kartepemizle ilgili karşılıklı istişarede bulunduk. Bu camiadan da gelmemden dolayı bu tür istişareleri önemsiyorum. Göreve geldiğimizden bu yana Kartepe’deki sanayici ve iş adamları ile dernek vasıtasıyla çok iyi iletişimler kuruyoruz. Yapacağımız projelerde başkan ve yönetim kurulu hep bizim yanımızda yer aldı. Sosyal projelerde beraber hareket ediyoruz. Biz de belediye olarak Kartepe’de faaliyet gösteren sanayici ve iş adamlarına kanunların elverdiği ölçüde kişisel kanaatlerimizi kullanarak mümkün olduğunca destek olmaya gelecek olan iş adamlarının da önlerini açmaya gayret sarfediyoruz” dedi.

 

Başkan Üzülmez, “Kartepemizin yeni ortaya koyduğumuz ticari ve turizm vizyonuna değer katmak için ticaretin gelişmişliğin en önemli kıstası olduğu gerçeğini de bir kenara bırakmadan bu düstur ile hareket etmeye çalışıyoruz. Ben sanayicilerimizle, tacirlerimizle, ekonomiye katkı sağlayan, bir kişi dahi olsa istihdam eden her müteşebbisi canı gönülden tebrik ediyorum, önemsiyorum. Allah sayılarını artırsın, arttıkça ülkemizin gücü artsın. Bu istişare ve birliktelik için KATSİAD yönetimine teşekkür ediyorum” dedi.

 

Toplantı sonunda Kartepe’nin ufkunu iyi gören Başkan Üzülmez’e desteklerinin süreceğini ifade eden sanayiciler ellerinden gelen gayretlerle başkanın bunu başaracağına inandığını ifade ettiler.

05 Mart 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR