Çepil: At yularından adam sözünden tutulur

AKP hükümetine tepki gösteren Saadet Partisi Kartepe İlçe Başkanı Cevdet Çepil, “Siz PKK’yı bazı isteklerde bulunmak için kurulmuş eşkıya sürüsü mü za...

BÜYÜT

AKP hükümetine tepki gösteren Saadet Partisi Kartepe İlçe Başkanı Cevdet Çepil, “Siz PKK’yı bazı isteklerde bulunmak için kurulmuş eşkıya sürüsü mü zannediyorsunuz?”dedi

Saadet Partisi Kartepe İlçe Başkanı Cevdet Çepil, haftalık ilçe toplantısında gündemdeki konulara değindi. Çepil, “At yularından, adam sözünden tutulur”. Halkı kandırmakta ve kıvırmakta usta olan zatı muhteremler yine işbaşında.
Ne görüşecekler, nasıl bir plan var biz bilmiyoruz. BDP’ye bakarsanız hükümet zafer kazanmış pozlarından vazgeçmeliymiş! Öcalanı hapisten çıkarmalıymış, İmralı hapishanesi kapatılmalıymış! CHP’ye bakarsanız görüşmeler toplumsal mutabakatla olmalıymış, Tayyip Erdoğan bunu yapabilecek ehliyette değilmiş.
CHP’nin bu görüşmelere hiç mi itirazı yok sadece yöntemi tartışıyor..? MHP hepten esip gürlüyor. Başbakana bakarsak CHP krediye muhtaçmış. Anlaşılıyor ki ne şehit analarını, ne de mağdur durumda olan milleti soran yok” dedi.

BÜYÜK İSRAİL PROJESİ
Açıklamasına devam eden Çepil, “Bu görüşmelerin arkasında Doğuda Ermeni- Kürt devleti ve Büyük Ortadoğu Projesi yatmaktadır. BOP’un kurulması için atılan büyük bir adımdan ibarettir. Sizler hiç mi akıl erdirmiyorsunuz bu PKK denen Ermeni-Kürt, eşkıya, örgüt kurulurken belli başlı bazı isteklerde bulunmak için mi kurulduğunu zannediyorsunuz? ABD ve İsrail silah, eğitim ve lojistik destek sağlarken, AB üyesi bazı ülkelerde maddi destek sağlayarak PKK’yı ayakta tutmuş ülkemiz de kaos kan ve göz yaşı dökülmesine sebep olmuşlardır. Asıl amaç Öcalan ile görüşüp PKK’yı görüntüde bitirmek gibi gözükse de arkasında Büyük İsrail Projesi ve Bağımsız Ermeni-Kürt devleti yatmaktadır” diyerek eleştiride bulundu.

İKİ YÜZLÜ POLİTİKACILAR
Çepil açıklamasında şunları söyledi; “Aziz milletimiz seviniyor hükümet PKK’yı bitiriyor diye çok bekleriz görünen odur ki bütün bunlar İsrail ve işbirlikçilerin oyunudur. Maalesef milletimiz siyasi tarihi boyunca ikiyüzlü politikacılar tarafından sürekli kandırılmış, AKP’nin bizde Erbakan’ın yolundayız, biz de milli görüşçüyüz diyerek nasıl oy topladığını her seçim de görmekteyiz.

HADİ ORADAN!
Siyonizim öyle bir illettir ki adama ben İsrail’e siyonizme hizmet etmem ne hizmeti diye seni siyonizmin uşağı yapar uşağı. Ey AKP’liler hem biz milli görüşçüyüz diyeceksin hem de İsrail ile dost olacaksın hadi oradan sizi gidi işbirlikçiler.”

13 Ocak 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR