Tarhan: Hizmet için kendi partime de muhalefet olurum

CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Tahsin Tarhan, bir gününün neredeyse tamamını Kandıra’ya ayırdı. Kandıra İlçe Başkanı Recep Şenol ve ilçe örgütüyle be...

CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Tahsin Tarhan, bir gününün neredeyse tamamını Kandıra’ya ayırdı. Kandıra İlçe Başkanı Recep Şenol ve ilçe örgütüyle beraber yaptığı Kandıra çalışmalarında Kaymakam Oktay Erdoğan ve Belediye Başkanı Ünal Köken’i ziyaret etti.

 

“HİZMET İÇİN KENDİ PARTİME DE MUHALEFET OLURUM”

Milletvekili Adayı Tarhan, Kandıra’nın doğası ve insanıyla çok değerli bir kent olduğunu ve korunması gerektiğini dile getirdi. Tarhan, “Halka hizmet ve onların çıkarları için kendi partime bile muhalefet etmekten çekinmem” dedi.

 

“TÜM CANLILARDAN SORUMLU OLACAĞIM”

Yerel yönetimlerin faydalı projeler üretmesi dahilinde mecliste olduğu sürece destekleyeceğini söyleyen Tarhan, “Son yıllarda rantçılar bu alana gözünü dikmiş. Körfezi kaybetmişiz, Kandıra’yı da kaybetmeyelim. Çocuklarımıza iyi bir kent bırakalım.  Çevre kirlenirse tüm canlılar zarar görür. Ben sadece insanlardan değil, tüm canlılardan sorumlu olmak istiyorum” diye konuştu.  Kandıra’nın kültür ve turizm kenti olarak gelişmesi gerektiğinin altını çizen Tarhan, “Kocaeli nefes alacaksa Kandıralıyı korumak gerekir. “Halkın ve memleketin çıkarları söz konusuysa Liderlerin idaresinde kalmayacaksın. Gerekirse başkaldıracaksın” dedi.

 

KAYMAKAM ERDOĞAN’A BARIŞ YURDU

CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Tahsin Tarhan’ın yaptığı ziyaretten memnun olan Kaymakam Erdoğan Tarhan’ a başarılar diledi.  Tahsin Tarhan tüm dünya ülkelerine yaptığı gezilerde en çok etkilendiği Ülke Hindistan’la ilgili yazdığı kitabı ‘Barış Yurdu’ eserini Kaymakam Erdoğan’a hediye etti.

 

BAŞKAN KÖKEN’E ZİYARET

Kaymakam Erdoğan’ın ardından Belediye Başkanı Ünal Köken’i de makamında ziyaret eden Tarhan, burada da Kandıra hakkında Başkan Köken’le sohbet etti. Başkan Köken, sadece tarımın yapıldığı Kandıra’da gençlerin başka kentlere göç ettiğini, Kandıra’ya sanayinin gelmesi gerektiğini belirtti. Kandıra’nın sahil şeridiyle, doğası ve festivalleriyle bir kültür turizm kenti olarak gelişmesi gerektiğinin altını çizen Tarhan ise, “Sanayi alanları doğru teşhis edilmeli. Burası korunmalı” diye konuştu.

30 Nisan 2015 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR