GİKAD iftar yemeğinde buluştu

2008 yılında kurulan Kocaeli Girişimci Kadınları Derneği’nin (GİKAD ) düzenlemiş olduğu “İzmit’in Çınarları” konseptli iftar yemeği İzmit Belsa Plaza...

2008 yılında kurulan Kocaeli Girişimci Kadınları Derneği’nin (GİKAD ) düzenlemiş olduğu “İzmit’in Çınarları” konseptli iftar yemeği İzmit Belsa Plaza İş Merkezi B Blok’ta yapıldı. İftar yemeğine yaklaşık 80 kişi katıldı. İftara Kocaeli Girişimci Kadınları Derneği Başkanı Şule Tabak Saraç, Kocaeli Girişimci Kadınları Derneği yönetim kurulu adına; Yeliz Çuhadaroğlu, Sevgi Mandıralı, Seda Ünal, Gönül Geçkin, Esma Orhan, Fadime Durak ve Özlem Ulu Sinan katıldı. İzmit’in tanınmış simalarından Hüseyin Erol, Sevcan Tamer, Hüseyin Orhan da geceye katılanlar arasındaydı.

 

TEŞEKKÜR ETTİ

İftar yemeğinde bir konuşma yapan GİKAD Başkanı Şule Tabak Saraç, “İzmit’imizin siz duayen esnafları, değerli büyüklerimiz derneğimizin saygıdeğer üyeleri bizleri bu güzel iftar programında yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederim. 7 yıldan beri faaliyet gösteren derneğimiz, sevgi, saygı, dayanışmaya yönelik hizmet anlayışını referans alarak, hep güzel insanlarla güzel işler yapmaya çalıştık ”dedi.

 

GÜZEL ŞEYLER

Sara, “Yolumuz uzun ve bizden sonraki nesillere de bırakacağımız güzellikler olsun istedik. Siz büyüklerimizden alacağımız destek, tecrübe, üyelerimizden alacağımız güç ve dayanışmayla, kendimiz İzmit’imiz ve ülkemiz hatta dünya için güzel şeyler yapmaya talibiz” dedi. İftar yemeği, İzmit’in en eski esnaflarına plaket verilmesiyle sona erdi.

11 Temmuz 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR