Karaosmanoğlu: Siyaset çok virajlı bir yol

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gençlik Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen akademik okullardan Siyaset Okulunu ziyare...

BÜYÜT

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gençlik Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen akademik okullardan Siyaset Okulunu ziyaret etti. Prof. Dr. Yılmaz Bingöl öncülüğünde yapılan derste Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Üniversitesi’nin farklı bölümlerinde okuyan öğrencilerle bir araya geldi.

İktidar, kanunların gerekliliği, gelenekler alışkanlıklar, ceza korkusu ve çevre etkisinin iktidara itaat üzerindeki etkisinin konu edildiği derste İbrahim Karaosmanoğlu da tecrübelerini paylaştı.

 

GENÇLERE TEŞEKKÜR

Karaosmanoğlu; “Siyaset çok virajlı bir yol, biz tarihi iyi yorumlayarak, büyük mücadele ederek yol aldık ve ülkeyi bu refah seviyesine ulaştırdık. Hala da mücadeleye devam ediyoruz. Tarih bir ibret dersidir siyasetle ilgilenen herkes tarihi çok iyi bilmelidir. Geçmişte alınan dersler bugüne, yarına yön vermek konusunda siyasetçiye ayna olacaktır” dedi.

01 Aralık 2014 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR