“Cumhuriyet ertelenemez”

Kocaeli Sivil İnisiyatif Platformu terör ve deprem felaketi gerekçe gösterilerek  Cumhuriyet Bayramı etkinliklerinin iptal edilmesine tepki gösterdi. ...

BÜYÜT

Kocaeli Sivil İnisiyatif Platformu terör ve deprem felaketi gerekçe gösterilerek  Cumhuriyet Bayramı etkinliklerinin iptal edilmesine tepki gösterdi.
 
Kocaeli Sivil İnisiyatif Platformu, terör ve deprem felaketinde hayatını kaybeden insanlar için derin bir üzüntü içinde olduklarını fakat cumhuriyet düşmanlarına inat kutlamaların iptal edilmemesi gerektiğini dile getirdi.
 
“ULUSAL BİR GÖREV”
Yaşanan depremden ve terör olaylarından dolayı derin bir üzüntü duyduklarını belirten Kocaeli Sivil İnisiyatif Platformu Başkanı Numan Gülşah, hangi koşullarda olursa olsun bu bayramı coşkuyla kutlamak gerektiğini ve bunun bu ülkenin her vatandaşı için ulusal bir görev olduğunu söyledi.
 
ÖZGÜR BİREY, ÖZGÜR İNSAN
Her ne kadar ulus olarak derin bir üzüntü ve acı içerisinde olsak da cumhuriyet kutlamalarında asla vazgeçilmemesi gerektiğini vurgulayan Başkan Gülşah, şu açıklamada bulundu; Cumhuriyet düşmanlarına inat, özgür birey ve özgür bir ulus olarak yaşamamızın sembolü olan Cumhuriyetimizin 88.yılını, ebedi önderimiz Mustafa Kemal’e ve onunla birlikte kurtuluş mücadelesi veren atalarımıza saygı ve minnetle kutluyoruz”.

29 Ekim 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR