Gültekin Görüm yeniden Genel Sekreter

Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Abdullah Köktürk ve Genel Sekreter Gültekin Görüm’ün ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya; Kocaeli Kent Konseyi 8. Dön...

Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Abdullah Köktürk ve Genel Sekreter Gültekin Görüm’ün ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya; Kocaeli Kent Konseyi 8. Dönem Yürütme Kurulu Üyelerinden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Feyzullah Okumuş, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Fatih Akbulut,  Kocaeli Valiliği AB İl Koordinatörü Enver Düz, KYÖD Başkanı Turgay Yılmaz, Kocaeli Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölüm Başkanı Prof. Dr. Sinan Özbek, Kocaeli Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Av. Emel Ceylan Balcıoğlu, Kocaeli İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Tolga Ok, Kocaeli Atlı Spor Kulübü Derneği Başkanı Selçuk Çakır, Türk-İş Kocaeli Bölge Temsilcisi Adnan Uyar, İzmit Genç İş Adamları Derneği Başkanı Nurhayat Güldüren, Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Soner Şahin ve Kadıköy Mahalle Muhtarı İsmail Hakkı Yıldırım katıldı.

Toplantıya ayrıca Kocaeli Kent Konseyi Eski Başkanı Dr. Halil İbrahim Kahraman ve 7. Dönem Yürütme Kurulunda yer alan eski üyeler; İrfan Çakmak, Salih Akduman, Murat Barış, Muzaffer Şişmanoğlu, Bülent Karagöz ve Mustafa Yaman da katıldı.

 

KAHRAMAN VE ESKİ YÜRÜTME KURULU ÜYELERİNE TEŞEKKÜR BELGESİ VERİLDİ

Tanışma, veda ve Genel Sekreterlik seçimi gibi geniş bir gündemi olan toplantı Kent Konseyi Başkanı Abdullah Köktürk’ün açılış konuşmasıyla başladı. Yeni ve eski üyeler kendilerini tanıtarak yeni dönem çalışmaları için iyi dilek ve başarı temennisinde bulundular. Eski Başkan Kahraman ve yürütme kurulu üyelerine Kocaeli Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyelikleri sürecince göstermiş oldukları özverili çalışmalarından dolayı teşekkür belgesi verildi ve hediye takdimi gerçekleştirildi.


YÜRÜTME KURULU ÜYELERİ, GÖRÜM DEDİ

Toplantının ikinci bölümünde; Kocaeli Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm, yeni yürütme kurulu üyelerini bilgilendirmek amacıyla Kent Konseyleri ile ilgili bir sunum gerçekleştirdi. Görüm’e sorular yönelten üyeleri Kent Konseylerinin başlangıcından günümüze kadarki oluşumu hakkında bilgilendiler. Görüm ayrıca Kocaeli Kent Konseyi’nin aylık faaliyetlerini içeren bir sunum yaptı. Ardından yürütme kurulu tarafından alınacak kararlara geçilerek, yasa gereği Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı tarafından ismi önerilen üç isim Genel Sekreterlik için Yürütme Kurulu Üyelerinin oylamasına sunuldu. Oylama sonucunda Gültekin Görüm yeni dönemde de 5 yıllığına Kocaeli Kent Konseyi Genel Sekreteri seçildi. Seçimin ardından üyeler Genel Sekreter Görüm’ü tebrik ederek, görevinde başarılar dilediler. Toplantı yeni dönemde yapılacak çalışma ve faaliyetlerle ilgili karşılıklı fikir alışverişi ile devam etti.

19 Kasım 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR