Yakacık Caddesinde çalışmalar devam ediyor

Ulaşımda yaşanan sıkıntıları en aza indirmek için çalışmaların devam ettiğini belirten Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz Yakacık Caddesi’ne dek...

BÜYÜT

Ulaşımda yaşanan sıkıntıları en aza indirmek için çalışmaların devam ettiğini belirten Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz Yakacık Caddesi’ne dekoratif duvarlarla birlikte yaya ve bisiklet yolunun yapılacağı yolun mahalle sakinlerini oldukça rahatlatacağını dile getirdi.

 

Başiskele Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Kullar Yakacık ve Tepecik Mahallesi sınırından geçen Yakacık Caddesi’nde yol genişletme çalışmalar tamamlandı. Cadde’nin yaklaşık 1000 metrelik kısmında yapılan çalışmayla 10 metre genişliğindeki yol 20 metre genişliğe çıkarıldı. Caddenin yağmur suyu kanalları da yapıldı.

 

Kullar Yakacık Caddesi’nde yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz mahalle sakinlerine çalışmaların kısa sürede tamamlanacağını belirterek yapılacak düzenlemelerle ilgili bilgiler verdi. Mahalle sakinleri ile bir araya gelen Başkan Ayaz onlarla birlikte çalışmaları yerinde inceledi.

 

Kullar Caddesi’nin devamı niteliğindeki ana arterlerden biri olan Yakacık Caddesinde dekoratif aydınlatmalı duvarların yapımına başlandı.

02 Şubat 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR