Pehlivan Öğretmenlere Kalem Hediye Etti.

Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan, Öğretmenler Günü nedeniyle her yıl olduğu gibi bu yıl da özel hazırlık yaptırarak ilçe genelindeki tüm eğitimc...

BÜYÜTKörfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan, Öğretmenler Günü nedeniyle her yıl olduğu gibi bu yıl da özel hazırlık yaptırarak ilçe genelindeki tüm eğitimcilere kalem seti hediye etti.


Her yıl olduğu gibi bu yıl da 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle ilçe genelindeki tüm okullarda görev yapan öğretmenlere hediyeler hazırlatan Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan, eğitim kurumlarını ziyaret ederek hediyelerini takdim etti. Başkan Pehlivan, ziyaret ettiği Seka Çocuk Dostları İlköğretim Okulunda, okul müdürü Mehmet Çakat ve öğretmenlerle bir araya geldi. Eğitimcilerin öğretmenler gününü kutlayan Pehlivan “Geleceğimizin teminatı olan yavrularımızı en iyi şekilde yetiştirme gayreti içerisinde olan tüm öğretmenlerimizin anlamlı günlerini kutluyorum” dedi.

ÖĞRETMENLER GÜNÜ’NÜ KUTLADI
Daha sonra Nene Hatun İlköğretim Okulunu ziyaret eden Başkan Pehlivan burada okul müdürü Veli Köklüağaç ve öğretmenlerin, öğretmenler gününü kutlayarak hediyelerini takdim etti. Okul aile birliğinin yaptığı toplantıya da katılan Başkan Pehlivan yaptığı konuşmada eğitimcilerin daha iyi koşullarda hizmet vermesini sağlamak için çalıştıklarını söyledi. Başkan Pehlivan “Okulun eski prefabrik halini hepimiz biliyoruz. Çocuklarımızın böyle olumsuz şartlarda eğitim görmelerine elbette gönlümüz razı olamazdı. Belediye imkanlarını devreye soktuk ve bu modern binayı inşa ettik” diye konuştu.

26 Kasım 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR