Kuşkan: Üye değildim ki aidat ödeyeyim

CHP İl Başkanı Yalçkın Kuşkan hakkında açılan atamanın iptali ve bugüne kadar aidat ödemediği konusundaki suçlamalara yanıt verdi “Partiye üye değildi...

BÜYÜT

CHP İl Başkanı Yalçkın Kuşkan hakkında açılan atamanın iptali ve bugüne kadar aidat ödemediği konusundaki suçlamalara yanıt verdi “Partiye üye değildim ki, aidat ödeyeyim”

CHP İl Yönetimi olağan yönetim kurulu toplantısını önceki akşam il binasında gerçekleştirdi. Hakkında açılan atamanın iptali ve bugüne kadar aidat ödemediği konusundaki suçlamalara cevap veren Kuşkan, “CHP’ye üye değildim ki aidat ödeyeyim. Ama bundan sonra ödeyeceğim. CHP genel merkezi uygun gördüğü herkesi 12. maddeden üye yapabilir. Bunda yanlış bir şey yok”dedi. Kuşkan, üye olduğu resmi evrakı da basın mensuplarına gösterdi. 20 Ocak’ta partiye üye olduğunu belirten Kuşkan o günden itibaren gereken bütün ödemeleri yaptığını söyledi.

TOPLANTI PERŞEMBE GÜNÜ
Ankara’da MYK üyeleri ile yaptığı toplantı ile ilgili olarak yönetim kurulu üyelerini bilgilerinden il başkanı Kuşkan, ataması bekleyen Gebze ve Körfez ilçe örgütleri hakkında görüş alışverişinde bulunacaklarını dile getirerek “Gebze ilçede bazı sorunlar var. Bu sorunları konuşacağız” dedi. Kuşkan yarın akşam eski milletvekili, eski il başkanları ve kurultay delegeleri ile bir araya gelerek seçime hazırlık sürecini değerlendireceklerini, ancak toplantının yeri ve zamanının henüz netlik kazanmadığını belirtti. Kuşkan’ın açıklamalarının ardından toplantı basına kapalı olarak devam etti.

16 Şubat 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR