Yılmaz, AKP'nin 2023 vizyonunu anlattı

SKM programları kapsamında İzmit'te ziyaretlerde bulunan Mehmet Akif Yılmaz, ziyaretlerine ilk olarak Bekirdere'de esnaf ziyareti yaparak başladı. Bek...

BÜYÜT

SKM programları kapsamında İzmit'te ziyaretlerde bulunan Mehmet Akif Yılmaz, ziyaretlerine ilk olarak Bekirdere'de esnaf ziyareti yaparak başladı. Bekirdere esnafını gezerek partisinin esnafa ve Kobilere yönelik çalışmalarını anlatan Mehmet Akif Yılmaz, buradan çocukluk yıllarını geçirdiği Mehmet Ali Paşa Mahallesine geldi. Mehmet Ali Paşa'da komşuları ve mahalle sakinleri ile buluşarak hasbi hal etti.

 

BALKAN DERNEKLERİNİ ZİYARET ETTİ

İzmit programlarında STK ziyaretleri de gerçekleştiren Yılmaz, ilk olarak Seka Park'ta bulunan Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneğinde, Dernek Başkanı Bayram Çolakoğlu ve yönetimi ile buluştu. Burada derneğin çalışmaları hakkında bilgi aldıktan sonra fikir alışverişinde bulunan Yılmaz, 1 Kasım seçimlerinin önemini de anlatmayı ihmal etmedi. Ardından Mehmet Ali Paşa'da bulunan ve Paşa'nın köklü derneklerinden biri olan MAP HOYTAG'ı ziyaret eden Yılmaz, burada Türkiye'nin geleceğini ve partisinin 2023 vizyonunu anlattı.

 

SOLAKLAR KÖYÜNDE EV TOPLANTISI

Balkan Dernekleri ziyaretlerinin ardından İzmit Solaklar Köyüne gelen Mehmet Akif Yılmaz, burada ev toplantısına katıldı. Samimi bir sohbet içinde geçen toplantıda Yılmaz, Seçim Beyannamesi hakkında bilgiler vererek İzmit programını tamamladı.

18 Ekim 2015 Kocaeli- SiyasetYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR