Baran, Zabıtalar Haftasını kutladı

Ziyarette Zabıta Müdürlüğü personeli Başkan Baran’a kendilerine verdiği destek ve ilgilerinden dolayı teşekkür etti. 1-7 Eylül arasında kutlanan Zab...

BÜYÜT

Ziyarette Zabıta Müdürlüğü personeli Başkan Baran’a kendilerine verdiği destek ve ilgilerinden dolayı teşekkür etti.

1-7 Eylül arasında kutlanan Zabıta Haftası münasebetiyle Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Zabıta Müdürlüğünü ziyaret etti. Başkan Baran, çalışanları odalarında teker teker gezerek Zabıta Haftasını kutladı. Zabıta Müdürü Mehmet Gökkaya ve zabıta çalışanları Belediye Başkanı İsmail Baran’a ziyaretinden dolayı memnuniyetini iletti.

 

Zabıta Müdürü Mehmet Gökkaya başta olmak üzere tüm zabıta memurlarının haftasını kutlayan Başkan Baran, vatandaşla sıcak ve sağlıklı bir diyalog çerçevesinde çalışmalar yapılmasını isteyerek, halkın memnuniyetinin her şeyden önce geldiğini söyledi.

 

Gökkaya "Başkanımızın Ziyareti Bizleri Onurlandırdı"

Belediye Başkanı Baran, Zabıta Müdürü Gökkaya’ya tüm zabıta personeli adına kiraz plaketi takdim etti. Gökkaya ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Zabıta Müdürlüğü olarak amaç ve görevlerimiz doğrultusunda daha güzel ve huzurlu bir Körfez için halkımızla elele vererek çalışmaya devam etmekteyiz. Görevimizi yerine getirirken verdiğiniz destekler dolayısıyla görevimizi en iyi şekilde, en rahat şekilde yapan belediyelerin başında geliyoruz. Teşkilatımızın 188. kuruluş yıldönümünde de bizleri onurlandırdığınız için çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Başkan Baran, “Zabıta Belediye’nin Gören Gözü, İşiten Kulağıdır“

Belediyenin kolluk gücü olan Zabıta Birimi’nin 24 saat görev başında olduğunu vurgulayan Belediye Başkanı Baran; “Şehrimizin ve insanlarımızın güvenliği ve huzurunun sağlanması için sizler gece gündüz çalışıyorsunuz. Şehrimiz her geçen gün değişiyor, gelişiyor ve büyüyor, bunda sizlerinde büyük bir katkısı var. Zabıtalar çok meşakkatli ve halk ile birebir iletişim içerisindeki, belediyelerimizin aynası olan bizim görünen yüzümüz, zabıtalarımız her türlü davranışıyla vatandaşlarımıza örnek olmalıdır. İnşallah daha huzurlu, güvenli bir Körfez için hep birlikte çalışacağız” dedi.

 

Ayrıca Başkan Baran, Zabıta Belediye’nin gören gözü, işiten kulağıdır diyerek Zabıta Teşkilatının önemine de vurgu yaptı. “Yasaları herkese eşit uygulayarak toplumun çıkarlarını her şeyin üzerinde tutmanız sayesinde vatandaş memnuniyetini arttırıyoruz. Sizler belediyemizin dışa açılan yüzüsünüz. Vatandaşa hoşgörüyle, saygıyla, sevgiyle yaklaşarak sorunlara hızla çözüm üretiyor ve belediyemizi başarıyla temsil ediyorsunuz. Ben sizlerin birkez daha Zabıta Haftasını kutluyor başarılarınızın devamı diliyorum” dedi.

Kutlama programı sonrasında, toplu resim çekilerek ziyaret sonlandırıldı.

05 Eylül 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR