Kocaeli Kandıralılar Derneği’nde söz sırası Emre Yıldız’da

Bundan böyle gençler “Söz Sırası Kandıralı Gençlerde” programının konuşmacıları olacak, görüş ve değerlendirmelerini aktaracak. Kocaeli Kandıralılar...

BÜYÜT

Bundan böyle gençler “Söz Sırası Kandıralı Gençlerde” programının konuşmacıları olacak, görüş ve değerlendirmelerini aktaracak.

Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanı Erdoğan Görgün; “Söz Sırası Kandıralı Gençlerde” programının birincisinde Kocaeli Üniversitesi Arkeoloji Bölümü 2. sınıf öğrencisi ve Kocaeli Kandıralılar Derneği 8. Dönem Başkanı (2008-2010) Recep Yıldız’ın oğlu  Emre Yıldız “YAŞADIKLARIM - Tiyatroya gittiğim zamanlar, izcilik yıllarım, illüzyon hayatım, Şebnem Ferah hayranlığım ve Arkeoloji dünyam..” konusunda bilgi verecektir. 30 Ekim 2014 Perşembe akşamı Saat: 19.00 – 20.30 Otel Asya – İzmit adresinde çay ikramı da yapılacak olan toplantıya üyelerimizi, gönül dostlarımızı ve hemşerilerimizi ailece bekliyoruz” dedi.

 

Emre Yıldız

2 Haziran 1995 tarihinde İzmit’te doğdu. 16 Nisan 2007 yılında lösemi teşhisiyle KOÜ Uygulama ve Araştırma Hastanesine yattı. Tedavisi 8 ay sürdü. Hastanede yattığı zaman Magic Necmi ile tanıştı ve illüzyonla uğraşmaya başladı.

Kocaeli Kandıralılar Derneği 8. Dönem Başkanı(2008-2010) Recep Yıldız’ın oğlu olan Emre Yıldız, Kocaeli Üniversitesi Arkeoloji Bölümü 2.sınıf öğrencisidir.

29 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR