Balıkçı: Karar oy birliğiyle alınmadı

Körfez Belediyesi Meclis üyesi Tayfun Balıkçı, disipline sevk edilmesi yönünde Körfez ilçe yönetiminin oy birliği kararı olmadığını söyledi.CHP Körfez...

BÜYÜT

Körfez Belediyesi Meclis üyesi Tayfun Balıkçı, disipline sevk edilmesi yönünde Körfez ilçe yönetiminin oy birliği kararı olmadığını söyledi.

CHP Körfez İlçe Örgütü tarafından disipline sevk edilmesi yönünde dosyası il yönetimine verilen Belediye Meclis üyesi Tayfun Balıkçı, ilçe örgütüne tepki gösterdi. Balıkçı yaptığı açıklamada, kararın oybirliği ile çıkmadığını iddia ederek, “ Önceki gün çıkan haberlerde bahsedildiği gibi Körfez ilçe yönetim kurulundan söz konusu ihraç istemi ile disipline sevk kararı oy birliği ile çıkmamıştır. Ömer Körpe arkadaşımız bu durumdan ötürü istifa etmiştir” dedi.

OLAY YANLIŞTIR
Balıkçı, “Körfez ilçede gerçekleşen olay yanlıştır. Konunun talipçisiyiz. Disipline sevk edilmemiz halinde ne yapacağımızla ilgili olarak kısa bir süre içerisinde kararımızı vereceğiz” açıklamasında bulundu. Konuyla ilgili olarak irtibata geçtiğimiz parti yetkilileri, yönetimden sadece Muharrem İşgen’in eski İlçe Başkanı Salih Şirin’in disipline sevkine muhalefet ettiği öğrenildi. İşgen haricinde diğer isimlerin disipline sevk kararında birlikte hareket ettiği öğrenildi.

12 Ağustos 2011 Kocaeli- Siyaset



Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu mask
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu

Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu mask
Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu
5 milyon emeklinin maaşı değişecek! mask
5 milyon emeklinin maaşı değişecek!
7.3 büyüklüğünde deprem! mask
7.3 büyüklüğünde deprem!
YHT, o kente de gidecek mask
YHT, o kente de gidecek
Posco eleman alacak mask
Posco eleman alacak

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR