Çocuklara pişman sürprizi

İzmit Belediyesi’nin çocuklara yönelik yayın organı Pişman Dergisi’nin 6. sayısı okuyucularıyla buluştu. Toplam 50 bin adet basılan yeni sayının dağıt...

BÜYÜT

İzmit Belediyesi’nin çocuklara yönelik yayın organı Pişman Dergisi’nin 6. sayısı okuyucularıyla buluştu. Toplam 50 bin adet basılan yeni sayının dağıtımına Malta Mahallesi’ndeki Kuvayi Milliye İlköğretim Okulu’ndan başlandı. İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, derginin dağıtımı sırasında yer alarak, tek tek sınıfları dolaştı. Öğrencilere bizzat dergileri kendi elleriyle veren Başkan Doğan’a derginin maskotu “Pişman” da eşlik etti. Çocuklar bu sürpriz ziyarette dergilerini sevinçle Başkan Doğan’ın elinden aldılar.
 
OKULUN EKSİKLERİ GİDERİLECEK
Dergilerin dağıtımı öncesinde Başkan Doğan okul yönetimi ve okul aile birliğiyle bir araya geldi. Görüşmeye Okul Müdürü Sabri Avcı, Okul Aile Birliği Başkanı Ülkü Hor, öğretmenler ve okul aile birliği yöneticileri katıldı. Başkan Doğan okulun eksikleri konusunda kendisine iletilen talepleri dikkatle değerlendirerek gerekenin yapılacağını söyledi. Görüşmede okula bir adet halka açık kütüphane ile okul bahçesine çardak ve oturma gurupları yapılmasına karar verildi. Ayrıca, okul ve belediyenin ortak yürüteceği bir ağaç dikme kampanyası yapılması konusunda da görüş birliğine varıldı.
 
ÇOCUKLAR HERŞEYİMİZ
İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, dergi dağıtımı sırasında yaptığı konuşmada çocuklar ve gençlerin önemini vurgulayarak; “Çocuklar ve gençler bizim her şeyimiz. Onların geleceği iyi hazırlanması için bizler üzerimize düşen sorumlulukları fazlasıyla yerine getirmeye çalışıyoruz. Pişman dergisini hazırlarken, onların geleceğe yönelik duygu ve düşüncelerini dikkate alacak şekilde çok titiz davranıyoruz. Uzmanlar nezdinde hazırlanan her sayımızda gerekli bilgileri onlara eğlenceli bir ortamda sunmaya çalışıyoruz. Diğer sayılar çocuklarımız tarafından çok beğenilmişti. İnanıyorum ki, dergimizin yeni sayısı da çocuklarımızdan aynı ilgiyi görecektir” dedi. Kuvayi Milliye İlköğretim Okulu Müdürü Sabri Avcı, Başkan Doğan’ın derginin yeni sayısının startını okullarından vermesinin kendilerini ayrıca mutlu ettiğini söyleyerek, okulun sorunlarına gösterdiği duyarlı yaklaşım nedeniyle Doğan’a teşekkür etti.

03 Kasım 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR