3 KİŞİ İSTİFA ETTİ

CHP Körfez İlçe örgütünde ikisi başkan yardımcısı biri yönetici olmak üzere 3 kişi istifa etti. Mehmet Kaçar’ın başkanlığını yaptığı CHP Körfez İlçe...

CHP Körfez İlçe örgütünde ikisi başkan yardımcısı biri yönetici olmak üzere 3 kişi istifa etti.

Mehmet Kaçar’ın başkanlığını yaptığı CHP Körfez İlçe örgütünde Yerel Yönetim ve Kent Politiklarından sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet Yılmaz, Gençlik Kollarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Alaettin Karatekin ve Bilişim Sekreteri Yelda Pişkin şok bir kararla görevlerinden istifa etti. İstifa eden 3 yöneticinin istifa gerekçesi ise  “ilçe Mehmet Kaçar’ın bireysel olması, ilkeli olamaması, halkı beklentilerini karşılayacak ortamın oluşmaması” olarak belirtildi. Ahmet Yılmaz, yaşadıklarından dolayı sitem dolayı bir dilekçeyle istifa etti.

 

CHP Körfez İlçe örgütünde Yerel Yönetim ve Kent Politiklarından sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet Yılmaz’ın istifa dilekçesine şöyle yazıldı.

“Daha mazbatalarımızı aldığımız zamanın hemen akabinde il kongresi süreciyle başlayan ve bugüne kadar gelen dönemde başkanımızın yönetim kurulu üyelerinin görüş ve önerilerini dikkate almaması ve bunun artarak devam etmesi, Yapılan eleştiriler ise agresif, hırçın bir tarzı olması nedeniyle bu duruma gelmemize neden olmuştur.Tüm bunlara rağmen yönetim kurulu üyelerimizle parti bayrağını Körfez’de en iyi şekilde temsil etme mücadelemizi hep birlikte verdik. Ancak son toplantıda başkanı Mehmet Kaçar’ın şahsıma yaptığı iftira, suçlama, önyargılı çirkin saldırı paranoya sınırı aşmıştır. İyi niyet ve samimiyetle bağdaşmayan, “ben başkanım herşeyi en iyi yalnız ben bilirim” tavrı, Körfez’de başarıyı getirmeyeceği gibi partiyi dibe sürüklemektedir. Bu nedenle bu yapıya verilecek her destek bundan sonra partimize zarar verecektir. Bu olumsuzluğun bir parçası olmamak için bugünden itibaren yönetim kurulu üyeliğinden istifa ediyorum. Gereğinin ypaılmasını saygılarımla arz ederim”

HABER: AHMET HAZER

01 Haziran 2016 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR