Gölcük ve İznik ‘kardeş şehir’ oldu

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, Bursa Milletvekili İsmail Aydın ve İznik Bld. Meclis Üyesi Ahmet Yıldırım, Gölcük İznikliler Dernek Başkanı Hasa...

BÜYÜT

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, Bursa Milletvekili İsmail Aydın ve İznik Bld. Meclis Üyesi Ahmet Yıldırım, Gölcük İznikliler Dernek Başkanı Hasan Basri Başbay ve Dernek yönetimi, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’i makamında ziyaret edip, Gölcük’e 3.kez Belediye Başkanı olmasından dolayı tebrik edip başarılar temennisinde bulundu. Yapılan ziyaretten dolayı oldukça memnun olan Başkan Ellibeş, Sargın ve Aydın’a teşekkür etti.

 

GÖLCÜK’TE İZNİKLİ

Ziyarette Gölcük ile İznik İlçelerinin kardeş şehir olmaları Belediye Başkanları nezdinde kabul edilirken, Kardeş İlçe olunmasının Belediyelerin Meclisinde kabul edilerek resmileştirilmesi kararlaştırıldı. Ellibeş, Gölcük’te çok sayıda İznikli vatandaşların olduğunu belirterek, “Bu karar İznikli vatandaşlarımızı da mutlu edecek, hayırlı olsun” dedi.


YAZLIK ILICA

Başkan Ellibeş, yapılan makam ziyareti sonrasında İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, Bursa Milletvekili İsmail Aydın ve İznik Belediye Meclis Üyesi Ahmet Yıldırım, Gölcük İznikliler Dernek Başkanı Hasan Basri Başbay ve dernek yönetimini, Yazlık Ilıca Restaurantta ağırladı. Yemekte Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı da hazır bulundu.

16 Eylül 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR