KOTO başkan adayı Murat Özdağ, Aydınlar Ocağı’ndaydı;

“Oda üyeleriyle anket yaptık 20 civarında proje geliştirdik”KOTO başkan adayı Murat Özdağ, “Yüzlerce Oda üyesi ile anket çalışması yaptırdık ve 20 civ...

BÜYÜT

“Oda üyeleriyle anket yaptık 20 civarında proje geliştirdik”

KOTO başkan adayı Murat Özdağ, “Yüzlerce Oda üyesi ile anket çalışması yaptırdık ve 20 civarında proje geliştirdik. Projelerimizin ayakları yere basmaktadır. Ticari hayat her dönem farklılık göstermektedir ”dedi

KOTO Başkan adayı Murat Özdağ, yoğun bir programla düşünce ve projelerini toplumun her kesimine anlatıyor. İş adamları ve dernek yöneticileri ile sık sık bir araya gelen Özdağ ve ekibi, Kocaeli Aydınlar Ocağını da ziyaret etti. Otel Asya’da gerçekleşen ziyarette konuşan KOTO başkan adayı Murat Özdağ; “İzmit Ticaret Odası’nda başkanlık yapmış olan büyük saygı duyduğumuz Nihat Gürer ağabey başta olmak üzere birçok üyenizin de çalışmalarına katıldığı KOTO ile ilgili bilgi ve tecrübelerinden istifade etmek, görüş ve değerlendirmelerinizi almak ve çalışmalarımızla ilgili bilgi vermek üzere ekip arkadaşlarımla birlikte buradayız.

PROJELER GERÇEKLEŞTİRDİK
Bugüne kadar 50 civarında Sivil Toplum Örgütü ziyareti gerçekleştirdik. Ekip arkadaşlarımızın sayısı 200’ü geçmiştir. Her gün bu sayı artmaktadır. Yüzlerce Oda üyesi ile anket çalışması yaptırdık ve 20 civarında proje geliştirdik. Projelerimizin ayakları yere basmaktadır. Ticari hayat her dönem farklılık göstermektedir. Bundan dolayı da üyelerin kendileri yenilemesi gerekiyor. KOTO Akademi ile her türlü şartlarda eğitim verilerek durumlara hazır olması sağlanacaktır.

ULUSLAR ARASI FUAR
Ticaret kimlik değiştiriyor. Bir araya gelinmesi durumunda çok önemli sorunlar aşılacaktır. Bir araya gelin söylemlerinden çok, bir araya gelelim demek gerekiyor. Biz bunu diyeceğiz. Düzenlenecek alışveriş festivali ile kent genelinde ticari ve sosyal hareketlilik sağlanmasını hedefliyoruz. Kentimizin sahip olduğu ekonomik niteliklerin tanıtılması ve yerli/yabancı iş devlet adamları ile yatırımcıların ilimize gelmelerini sağlayacak nitelikte biri kış, diğeri ise bahar döneminde denk gelmek üzere iki farklı sektörü konu alan uluslararası fuar düzenlenmesi de projelerimiz arasında yer almaktadır.

MESLEK LİSESİ YAPILACAK
Üyelerimizin yoğun olarak ihtiyaç duyduğu nitelikli ara eleman açığını kapatmak üzere, KOTO Akademi’ye ek olarak KOTO Yapı Sanat ve İnşaat Meslek Lisesi’nin yapılmasını sağlayacağız. Biz birlikte yönetmeye ve hizmet etmeye talibiz. Biz burada makam mevki derdinde değiliz. Devamlı aktif olacağız.” dedi.

TOPLANTIYA KATILANLAR
Kocaeli Aydınlar Ocağı Başkanı Av. Ruhittin Sönmez’in ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarete; KOTO başkan adayı Murat Özdağ, yakın çalışma arkadaşları; Mustafa Yeğin, Levent Atalı, İbrahim Şener, Bülent Karagöz, Zihni Yılmaz ve Tuncay Şengöz ile birlikte katılırken, Kocaeli Aydınlar Ocağı İlim ve İstişare Kurulu Başkanı Nihat Gürer, Ecz. Selçuk Arslan, Mali Müşavir Ahsen Okyar, Ziraat Mühendisi Hasan Uzunhasanoğlu, eski Bahçecik Belediye Başkanı İbrahim Gençer, tarihçi Nihal Özgirgin, Diş Hekimi Ömer Erdal, eski Kuruçeşme Belediye Başkanı Harita Mühendisi Ali Kahraman, petrolcü Ahmet Şimşek, sigortacı Erdal Baykara ve İnşaat Yüksek Mühendisi Dr. Mithat Bora Bulut’da toplantıda hazır bulundu.

HEDİYE VERİLDİ
Eski İzmit Ticaret Odası Başkanı Nihat Gürer’in de tecrübelerini aktardığı toplantıda soruları cevaplayan Murat Özdağ’a Kocaeli Aydınlar Ocağı Başkanı Av. Ruhittin Sönmez tarafından günün anısına Ocağın hediyesi takdim edildi.

01 Nisan 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR