“Ülkü Ocakları’nın en önemli görevi eğitim hizmetleridir”

    Ülkü Ocakları Kocaeli İl Başkanı İbrahim Özcan; “Kocaeli Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde hizmet gören engelliler için gerçekleştirdiğimiz yardı...

BÜYÜT

 

 

Ülkü Ocakları Kocaeli İl Başkanı İbrahim Özcan; “Kocaeli Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde hizmet gören engelliler için gerçekleştirdiğimiz yardım kampanyalarının ardından İzmit Topçular İlkokulunu boyadık. Ülkü Ocaklarının en önemli görevi yeni kuşakların ihtiyaç duydukları eğitim hizmetleridir. Yarınımız yeni nesillerce inşa edilecektir. Bu sebeple Topçular İlkokulumuzu yarıyıl tatilinden faydalanarak boyadık. İkinci dönemde çocuklarımız daha temiz bir okulda, çok daha sağlıklı bir eğitim alacaklar” dedi.

NEDEN TOPÇULAR İLKOKULU?

İbrahim Özcan; “Türk Eğitim-Sen (TES) üyesi öğretmenlerimizle çocuklarımızın daha iyi eğitim alması için yapılabilecekleri istişare etmekteyiz. Her ne kadar sanayi bölgesi olsa da Kocaeli’nde pek çok okulumuzun imkânlarının sınırlı olduğunu da yine TES Kocaeli 1 No’lu Şube Başkanı Süleyman Pekin Bey’den işittik ve imkanlarımız dahilinde neler yapabileceğimizi değerlendirirken proje ortaya çıktı. TES Şube Başkan Vekili Yaşar Şanlı Bey’in yönlendirmesi ile Topçular İlkokuluna ulaştık.”

KİMLER DESTEKLEDİ?

Özcan; “MHP İzmit Belediye Meclis Üyesi Adayı Abdullah Cevahir Beyefendi ile beraber pek çok milliyetçi – ülkücü camia mensubu arkadaşımız bizzat çalıştılar. Ülkü Ocaklarının ortaya koyduğu her girişimi destekleyen bu gönüllü ordusu camiamızın asli cevheridir. Biz onların sayesinde başarılara imza atmaya devam edeceğiz” sözleriyle yeni faaliyetlerin olacağına dair ipucu verdi.

10 Şubat 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR