Rektör Elmas’tan SEDAŞ’a tam destek

SAÜ Rektörüne SEDAŞ’tan Ziyaret Kurumsal İletişim çalışmaları sırasında üniversitelerle iletişime geçen SEDAŞ, “proje fikri yarışmasının” kapsamı...

SAÜ Rektörüne SEDAŞ’tan Ziyaret

Kurumsal İletişim çalışmaları sırasında üniversitelerle iletişime geçen SEDAŞ, “proje fikri yarışmasının” kapsamı ve yürütme kurulu ile değerlendirme kurulunun oluşturulması ve akademik takvime göre yarışma takviminin hazırlanması konularında bilgi vermek üzere (SAÜ) Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Muzaffer Elmas’ı da makamında ziyaret etti.


Rektör Elmas’tan Tam Destek

SAÜ Rektörü Muzaffer Elmas, “SEDAŞ’ın faaliyet alanındaki Üniversitelerle birlikte böyle bir projeyi başlatıyor olmasını güzel bir çalışma olarak değerlendiriyorum. Dünyadaki hızlı teknolojik gelişmelerle birlikte enerji sektörü dünyada ve ülkemizde daha da çok önem kazanıyor ve bu sektörde görev alacak üniversite gençlerinin bu tür projelerle teşvik edilmesini çok değerli buluyorum. Sakarya Üniversitesi olarak bu konuda iş birlikteliği yapmaktan da onur duyarız.” dedi.


Rektör Yardımcılarına da Bilgi Verildi

Türkiye’nin önde gelen sanayi gruplarından Akkök Holding ile Avrupa’nın lider enerji şirketlerinden CEZ Group’un oluşturduğu konsorsiyuma bağlı olarak elektrik dağıtım alanında faaliyet gösteren (SEDAŞ) gençlere proje yapmalarını teşvik etmek için imkan sağlayacağı konusunda Rektör Elmas’ı makamında bilgilendirirken, SEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürü Ayhan Erkovan, İnsan Kaynakları Direktörü Selda Özacar ve İş Geliştirme Müdürü Hasan Çelik daha sonra Rektör yardımcısı Prof.Dr. Mehmet Ali Yalçın ve  Doç.Dr. Yılmaz Uyaroğlu ile projeler ve iş birlikteliği kapsamında görüşmeler sağladı.

 

SEDAŞ Beş Üniversite İle İletişime Geçiyor

SEDAŞ, “Projesi İyi Olan Kazansın” sloganıyla start alacak olan, “Proje Fikri Yarışması” için Sakarya Üniversitesi (SAÜ), Kocaeli Üniversitesi (KOÜ), Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (BAİBÜ), Düzce Üniversitesi (DÜ) ve Gebze Teknik Üniversitesi (GTÜ) yöneticileri ile iletişime geçiyor. 

31 Ocak 2016 Kocaeli- Ekonomi


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR