Ziraat Bankası Baç Şubesi açıldı

İnönü Caddesi No:35 adresinde faaliyete başlayan Ziraat Bankası Baç Şubesi, 3 buçuk ay süren tadilat çalışmalarından sonra yeni yüzüyle yeniden hizmet...

BÜYÜT

İnönü Caddesi No:35 adresinde faaliyete başlayan Ziraat Bankası Baç Şubesi, 3 buçuk ay süren tadilat çalışmalarından sonra yeni yüzüyle yeniden hizmete girdi.

Ziraat Bankası Baç Şubesi, İnönü Caddesi No:35 adresinde yenilenen yüzüyle faaliyete başladı. Şube Müdürü Füsun İçöz Türkan, “Bulunduğumuz mevki itibariyle ticari faaliyetin yoğun olduğu bir yerde yerleşiyoruz. Bu cadde üzerinde devlet hastanesine kadar tek banka olmanın ayrıcalığını değerlendirmek istiyoruz. Eskiden sadece emekli maaşı ve buna benzer işlemler yaptığımız halde, şu anda bankacılık adına her türlü işlemleri yapabiliyoruz” şeklinde konuştu.

ESNAFA KOSGEB KREDİSİ
Türkan, KOSGEB Kredisi için müşterilerimizle görüşüp, üye olmaları adına tüm hazırlıklarımızı yapıyoruz. Artık emekli bankası olmaktan ziyade, her türlü şubeciliğin yapıldığı bir yer haline geldik. Kocaeli Üniversitesi’nde öğrenim görmekte olan öğrencilerin hem Ankara’dan hem de diğer yerlerden aldıkları bursların banka kartlarını ve burslarını yalnız bu şubeden veriyoruz. Günlük ortalama 400 üzerinde öğrencilerimize kart dağıtımı yapıyor ve burs paralarını ödüyoruz” dedi. Türkan, bir hafta boyunca üniversitede stant açarak öğrencilere yerinde hizmet verdiklerini belirtti.

27 Şubat 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR