Civelek ve Yenice bin üyede anlaştı

AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, İzmit Belediyesi eski Başkanı Halil Vehbi Yenice ve eski meclis üyeleri yaptıkları pazarlık neticesinde 15 gün içerisin...

BÜYÜT

AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, İzmit Belediyesi eski Başkanı Halil Vehbi Yenice ve eski meclis üyeleri yaptıkları pazarlık neticesinde 15 gün içerisinde partiye bin üyenin kazandırılması noktasında anlaşmaya vardılar.

AKP İl Başkanı Mahmut Civelek’i İzmit Belediyesi eski Başkanı Halil Vehbi Yenice ve eski meclis üyeleri ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi. Ziyarette açıklama yapan Civelek “Görevin eskisi yenisi olmaz. 12 Haziran çok önemlidir. 2023 yılının hedeflerine ulaşmak için bugünden çalışmalarımıza devam etmeliyiz” dedi. İzmit Belediyesi eski Başkanı Halil Vehbi Yenice ise “Kan değişimini mutlulukla haber aldık. Önümüzdeki seçimlerde büyük bir özveriyle çalışacağız. İzmit ilçesine önemli hizmetler yapılmıştır. Yapılan bu yatırımlar sonrasında seçimler kazanılmıştır. Hep birlikte hareket edeceğiz” dedi.

KÜSKÜNLÜK KIRGINLIK YOKTUR
Partide kimsenin unutulmasının söz konusu olmadığını söyleyen İl Başkanı Civelek yine ziyaret geleneceği bozmadı ve kendisini ziyarete gelen Yenice ve meclis üyelerinden 15 gün içinde partiye 1000 üye yapılmasını istedi. Ziyaretler sonrasında bazın mensuplarının Ankara temasları sorularını değerlendiren AKP İl Başkanı Mahmut Civelek “Ankara’da 4 gün boyunca çalışmalara katıldık. Değişik konularda bildiler aldık. Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün ve Dış İşleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Milletvekili Fikri Işık dahil bir çok parti mensubunun sunumlarına katıldık. Başbakanımız kadını ve engellileri meclise sokmalıyız açıklamasında bulundu. Kadınların şansı yüksektir. Kocaeli’den iki bayan aday gidebilir. Başbakanımız istedikten sonra yazılır. Seçilecek yerde yazılabilirler. Buna inanıyorum. Her milletvekili aday adayı bizim için çok kıymetlidir. Buraya gelen hepsine aynı nezaket ve yakınlıkla davranırız. Hepsine aynı mesafede davranırız. Mart ayında temayül yapılacak” dedi.

21 Şubat 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR