Hosting satın alan herkese kurbanlık koyun hediye ediliyor

Türkiye'de kurbanlık koyunların fiyatları el yakarken. UcuzAdaklikKurban.com sitesi Ukrayna'da yaptığı "kurbanlık" projesiyle AcilHost.com'un hosting...

Türkiye'de kurbanlık koyunların fiyatları el yakarken. UcuzAdaklikKurban.com sitesi Ukrayna'da yaptığı "kurbanlık" projesiyle AcilHost.com'un hosting hizmeti birleşince ortaya cazip bir sonuç çıkıyor. İnsanlar 3 yıl süreyle hem internet sitelerini Kurumsal Hosting serverlarında yayınlayacaklar, hem de Kurbanlıkları bedavaya getirecekler.

 

Diyanette 450 TL UcuzAdaklikKurba.com'da 269 TL

Diyanet yurtdışında kesilecek kurbanlıklar için 450 lira fiyat açıklarken UcuzAdaklikKurban.com sitesi 269 liraya satışa sunuyor. Kesilen kurbanlıkların dağıtımı da Müslümanlar, Hristiyanlar, Kur'an Kursları, Türk ve Müslüman halka olmak üzere kurban kesenin isteğine göre yapıyor. Kurbanlıklar Ukrayna'da kesilecek ve Ukrayna'daki Türk ve Müslüman halka dağıtılacak... Kesim ve dağıtım işlemlerini fotoğraflarla sitesinde yayınlayacak olan UcuzAdaklikKurban.com sitesi büyük ilgi görüyor.

 

Nasıl mı?

AcilHost.com 3 yıllık hosting Kurumsal ve Fırsat Hosting Paketlerinden 3 yıllık satın alan her müşterisine kurbanlık koyun hediye ediyor.

Durun daha bitmedi!

UcuzAdaklikKurban.com sitesi ile ortaklaşa gerçekleştirilecek olan kampanyada Kurbanlık koyunların kesimi ve dağıtımını da aynı şirket üstleniyor.

 

İş kurmak isteyenlere

Bu arada AcilHost.com'un sunduğu hosting hizmeti de çok cazip. Hosting seçeneklerinde internet sitesi yayınlama sınırı yok.  Fırsat ve Kurumsal Hosting seçeneklerinde yüzlerce binlerce internet sitesi yayınlanabiliyor. Türkçe cPanel üzerinden verilen hosting hizmetinin kullanımı ve yönetimi de çok kolay. AcilHost.com Fırsat ve Kurumsal hosting seçeneklerini ticari amaçla iş kurmak isteyenlere de öneriyor. İş kurmak isteyenlere yol gösteren AcilHost.com, çevrenizdeki sanayi sitelerine ve çarşılara bu paketlerden birini satın alarak tek tek satış yapabilirsiniz diyor...

 

299 TL'ye iş kurabilirsiniz

299 liraya aldığınız hosting paketini bir sanayi sitesinde 100 esnafa 29 liradan satarsanız 2900 TL kazanmış olursunuz. 1000 esnafa satarsanız 29 bin lira kazanmış olursunuz. Bu hizmetler bir yıllık olduğu için bir sene sonra da aynı kazanç katlanarak devam edecektir. Hem siz hem de esnaf kazanacak... İşim yok diye sızlananlara AcilHost.com kolay iş imkanları sunuyor... Tabi ki kabiliyeti ve cesareti olanlara... 299 liraya iş kurmak hem de bu devirde mucize olsa gerek!

29 Ağustos 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR