Başkan Ayaz, Kocaeli Kent Konseyi ile kahvaltıda buluştu

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, Başiskele Kent Konseyi Başkanı Fahri Uslu, Genel Sekreteri Şevki Serim, Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Abdulla...

BÜYÜT

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, Başiskele Kent Konseyi Başkanı Fahri Uslu, Genel Sekreteri Şevki Serim, Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Abdullah Köktürk, Genel Sekreteri Gültekin Görüm ve yönetimi, Kocaeli Kent Konseyi Kadın Meclis Başkanı Emel Ceylan Balcıoğlu ile kahvaltıda buluştu.

 

Başkan Ayaz kent konseylerinin bir kentin yönetiminde çok önemli bir misyonu üstlendiğini, aktif çalışan ve güzel işlere imza atan bir yönetim modeli çizdiğini belirterek Kocaeli Kent Konseyi’nin yeni yönetimini tebrik etti. Başiskele olarak kentimizin gelişimine katkı sağlayacak, sosyal, kültürel belediyecilik misyonumuzu kapsayan projelere her zaman destek oluruz” dedi.

 

Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Abdullah Köktürk “Başiskele Başkan Ayaz sayesinde çok yol kat etmiş ve birçok güzel projeyi hayata katmıştır. Bu bağlamda da Başkan Ayaz’ı öncelikle bu güzel ve örnek çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. Başiskele’de birlikte güzel işlere imza atmanın heyecanını yaşıyoruz“ dedi.

04 Şubat 2015 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR