Sohbet grubundan makam ziyareti

Haftanın en az iki gününü köy ve mahalle gezilerinde geçiren, her fırsatta vatandaşlarla iç içe olan Başkan Doğan’ın makam odası da hiç boş kalmıyor....

BÜYÜT

Haftanın en az iki gününü köy ve mahalle gezilerinde geçiren, her fırsatta vatandaşlarla iç içe olan Başkan Doğan’ın makam odası da hiç boş kalmıyor.

 

BAŞKAN DOĞAN'I SOHBETE DAVET ETTİLER

Belediye başkanlığı döneminde özellikle sivil toplum kuruluşlarıyla iyi ilişkileri dikkat çeken Başkan Doğanın ziyaretçileri arasında Eren Camii İmamı Süleyman Peker ve sohbet grubu arkadaşları vardı. Eren Camii imamı Süleyman Peker ile birlikte Erdoğan Davut, Hayri Şükür, Abbas Dağ, Levent Saroğlu, Arif Kızılkaya, Rıdvan Aşut ve Ali Sar Başkan Doğan’ı makamında ziyaret etti. Başkan Doğan’ın kapıda karşıladığı grup, sıcak karşılamaları ve misafirperverliği için kendisine teşekkür etti. Yapıcı yaklaşımları ve destekleri için Başkan Doğan’a teşekkür eden grup yeni dönem çalışmaları için kendisine başarılar dileyerek, kendisini her Pazartesi Akşam Namazı ile Yatsı Namazı arasında Eren Camii’nde gerek güncel konular, gerekse dini konular hakkında yapmış oldukları sohbetlerine davet ettiler.

 

İNSANLARI KAYNAŞTIRAN BİR OLUŞUM

Birbirinden değerli kişilerden oluşan bir grubu ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan ‘sizlerin de içerisinde olduğunuz bu oluşum insanları bir araya getiren kaynaştıran bir olaydır. Bu faydalı oluşumları için Başta Eren Camii İmamı Süleyman Peker’e ve sizlere teşekkür ediyorum. Bende fırsat buldukça sohbetlerinize katılmayı, bu birlik ve beraberliğe destek olmayı isterim. İzmit Belediyesi olarak da etkinlikleriniz de yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz’ diyerek grupla keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

19 Ağustos 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR