İzmit Sanat Merkezi standartları yükseltti

Sanat eğitiminde 10. yılını kutlamaya hazırlanan İzmit Sanat Merkezi, müzik alanında dünyanın bir numaralı uluslararası belgelendirme sistemi olarak...

Sanat eğitiminde 10. yılını kutlamaya hazırlanan İzmit Sanat Merkezi, müzik alanında dünyanın bir numaralı uluslararası belgelendirme sistemi olarak kabul edilen Trinity College London’ın yetkili eğitim merkezi oldu. Klasik, rock, pop, caz gibi geniş bir yelpazede eğitim alan İzmit Sanat Merkezi müzik bölümü öğrencileri, bundan böyle uluslararası akreditasyonlarını Trinity sınavlarına göre alacaklar.

 

HERKES İÇİN EN DOĞRU DEĞERLENDİRME

Performans, eğitmenlik, müzik teorisi, kompozisyon, doğaçlama gibi yeterliliklerin geliştirilip test edildiği Trinity sistemi; müziğe yeni başlayanlardan, ön lisans, lisans, yüksek lisans gibi diploma seviyelerindeki adaylara kadar herkes için en doğru değerlendirmeyi sunuyor.

 

“STANDARTLARIMIZI YÜKSELTTİK”

Konuyla ilgili açıklama yapan İSM’nin kurucusu Nurhan Deniz Dolgun, birçok dalda MEB’in yanı sıra uluslararası sertifikasyon imkânı sunduklarını ve eğitmen olabilecek düzeyde icracılar yetiştirdiklerini söyleyerek, artık yollarına Trinity ile devam edeceklerini ifade etti. Dolgun, “Standartlarımızı daha da yükselttik ve müzik alanında Trinity müfredatına göre eğitim vermeye başladık” dedi. 


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR