Heyecanı enerjiye çevirmeliyiz

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi daire başkanları, müdür ve personeli toplum önünde ve kamera karşısında konuşma eğitimi aldı. Seka Park Otel’de verilen...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi daire başkanları, müdür ve personeli toplum önünde ve kamera karşısında konuşma eğitimi aldı. Seka Park Otel’de verilen uygulamalı ve teorik eğitimde kişisel gelişim uzmanı Dr. Halil İbrahim Erden kişisel yapılması gerekenler hakkında bilgi verdi.

TOPLUM VE KAMERA KARŞISINDAN KONUŞMA
Büyükşehir Belediyesi personeli hizmet içi eğitimleri almaya devam ediyor. Eğitimler bu kez toplum önünde ve kamera karşısında konuşma eğitimi ile sürdü. Daire başkanları, müdür ve personellerinin katıldığı eğitimlere Başkan Danışmanı Nermin Tol, İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanı Osman Ayvazoğlu, Yazı İşleri ve Kararlar Daire Başkanı Kadir Erol, şube müdürleri ve personeller katıldı.

SES VE NEFESİ ETKİN KULLANIN
Seka Park’ta gerçekleşen eğitimde kişisel gelişim uzmanı Dr. Halil İbrahim Erden ilginç ve etkileyici üslubu ile toplum ve kamera karşısında konuşurken nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda bilgiler verdi. Sunum heyecanını enerjiye dönüştürmenin önemine değinen Erden, konuşurken ses ve nefesin doğru, etkin kullanılması gerektiğini belirtti.

UYGULAMALI EĞİTİM
Eğitime katılan ayrıca uygulamalı olarak kamera karşısında konuştu. Kayıt altına alınan konuşmalarda doğru ve yanlışlar belirlendi. 2 gün süren eğitimde yanlış yapılan konularda nelere dikkat edilmesi gerektiğinin anlatıldı.

11 Nisan 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR