Yunus Emre İ.Ö.O. ‘Özgüven’ kazandı

Toplam Kalite Yönetimi Proje yarışmasında “Özgüven Kazanma” projesiyle Türkiye genelinde üçüncü olan Yunus Emre İlköğretim Okulu’nun bu başarısı düzen...

BÜYÜT

Toplam Kalite Yönetimi Proje yarışmasında “Özgüven Kazanma” projesiyle Türkiye genelinde üçüncü olan Yunus Emre İlköğretim Okulu’nun bu başarısı düzenlenen törenle kutlandı.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın Türkiye genelinde düzenlediği Toplam Kalite Yönetimi proje yarışması ekip dalında “Özgüven Kazanma” projesiyle büyük bir başarı sağlayarak üçüncülüğe ulaşan Yunus Emre İlköğretim Okulu’nun bu başarısını perçinlemek için okulda bir tören düzenlendi. Derince Belediye Başkan Yardımcısı Sayim Oral, Milli Eğitim Müdürü Nevzat İspirli, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hayati Aydın, Derince Milli Eğitim İlçe Müdürü Remzi Turan, şube müdürleri, okul müdürleri ve öğretmenlerin iştirak ettiği tören Yunus Emre İlköğretim Okulu’nun konferans salonunda gerçekleştirildi.

SİNEVİZYON GÖSTERİSİ
Törende ilk olarak saygı duruşu yapılırken ardından İstiklal Marşı okundu. Açılış konuşmasını yapan Yunus Emre İlköğretim Okulu Müdürü Ahmet Arslan, başarıda büyük payı olan herkese teşekkür etmeyi ihmal etmezken, Derince Belediye Başkanı Dr. Aziz Alemdar’ın ve Derince Belediyesi’nin katkılarının da önemine vurgu yaptı. Arslan’ın konuşmasını tamamlamasının ardından ise projeyi özetleyen bir sinevizyon gösterisi sunumu yapıldı. Slayt gösterisinin ardından kürsüye çıkan Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hayati Aydın, kalite yönetimine verdiği önemden dolayı Milli Eğitim Müdürü Nevzat İspirli’ye teşekkür etti.

BELGE VERİLDİ
Milli Eğitim Müdürü Nevzat İspirli törende yaptığı konuşmada “İl çapında alınan birincilik ve 81 vilayette bulunan yaklaşık 40 bin okul arasında elde edilen Türkiye üçüncülüğü alkışlanacak bir başarı. Ben bu başarıda payı olan eski okul müdürü Erten Özge’yi, öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi alkışlıyorum” dedi. Son konuşmayı yapan Derince Belediye Başkan Yardımcısı Sayim Oral ise Yunus Emre İlköğretim Okulu’nun başarısının örnek alınması gerektiğini söyledi. Konuşmaların sona ermesinin ardından protokol tarafından başarıda payı olan öğretmenlere teşekkür belgeleri takdim edildi.

30 Mart 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR