KTO siyasileri ağırladı

      Körfez Ticaret Odası (KTO) Şubat ayı meclis toplantısı Meclis Başkanı Güngör Ayhan’ın başkanlığında Oda meclis salonunda yapıldı. Toplantıyı Gün...

BÜYÜT

 

 

 

Körfez Ticaret Odası (KTO) Şubat ayı meclis toplantısı Meclis Başkanı Güngör Ayhan’ın başkanlığında Oda meclis salonunda yapıldı. Toplantıyı Güngör Ayhan yönetirken Bilal Atak ve Hamza Küpeli yardımcılıklarını yaptı. KTO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe Şubat ayı meclis toplantısında, Şubat ayı içerisinde gerçekleşen faaliyetler hakkında meclis üyelerine bilgi verdi.

KURUMLARDA İLK 3

KTO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe, Vergi Haftası nedeniyle düzenlenen bir törende Kurumlar vergisinde ilk üçte yer alan firmanın Körfez ilçeden olduğuna belirterek Körfez ilçenin yapılan yatırımları fazlası ile hak ettiğini söyledi.

SRC 5 BELGESİ

SRC Belgeleri yönelik yaşanan sorunlara da değinen KTO yönetim Kurulu Başkanı Efe, "SRC Belgeleri ile ilgili olarak geçtiğimiz günlerde üyelerimizden gelen talepler neticesinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine yazı yazdık. Bu yazı neticesinde; kurs tamamlama sınavlarında başarılı olan şoförlerin bu belgelerini ibraz etmeleri halinde 15 Mayıs 2014 tarihine kadar SRC 5 Belgesi Mübadili olarak kabul edileceği tarafımıza bildirildi." açıklamasında bulundu.

ÜST GEÇİTLER

Körfez ilçede Kaymakamlık, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Adliye ve Oda binasının da bulunduğu mevkide yapımı başlayan üst geçit çalışmasına da değinen Efe, yapılan çalışmada emeği geçenlere teşekkür ederek, " Körfez Kaymakamlığı karşısında yan yoldan D-100 üzerine uzanan ve Kaymakamlık önündeki yan yola inen üst geçidin yapımı başladı ve kısa sürede tamamlanması bekleniyor." dedi.

SİYASİLER KOTA’DA

Şubat ayı meclis toplantısı sonrasında ilk olarak MHP Körfez Belediye Başkan adayı Salih Şirin, MHP İlçe Başkanı Zeki Gürsu, belediye meclis üyesi adayları ve beraberindeki parti üyeleri KTO' nı ziyaret ederek projelerini açıkladılar. Devamında ise KTO, CHP Körfez Belediye Başkan adayı Prof.Dr.Reşat Başar, CHP İlçe Başkanı Mehmet Miroğlu, belediye meclis üyesi adayları ve parti yöneticilerini ağırladı. Başar, projelerini anlatarak, KTO' nın görüş ve önerilerini aldılar. 

28 Şubat 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR