KANLIBAĞLI GENÇLERDEN DOĞAN’A MİTİNG GİBİ KARŞILAMA

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan Kadıköy Mahallesi’nde katıldığı bir programda büyük coşkuyla karşılandı. Salon 18’de yapılan programa katılan Başk...

BÜYÜT


İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan Kadıköy Mahallesi’nde katıldığı bir programda büyük coşkuyla karşılandı. Salon 18’de yapılan programa katılan Başkan Doğan, Kadıköy Mahallesi gençlerince adeta miting havasında karşılanıp sevgi gösterilerinde bulunuldu.
Ellerinde meşalelerle karşılanan ve omuzlara alınan gençlerle gurur duyduklarını belirterek “Enerjimizi gençlerden alıyoruz” dedi.

DAVUL ZURNALI KARŞILAMA

Katılımın yoğun olduğu ve miting havasında gerçekleşen program kalabalık nedenile salon dışında yapıldı. Davul zurnalar eşliğinde karşılanan Başkan Doğan’ın gençlerle yakından ilgilendiği etkinliğe AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Muharrem Tutuş, İlçe Başkan Yardımcısı Sefer Yazıcı, ilçe yöneticileri Özcan Aygün, Hüseyin Polattimur, Yusuf Yıldız ve çok sayıda genç katıldı. Doğan gençlere hitap ettiği konuşmasında, belediye çalışmalarını anlatarak, yapılan tüm hizmetlerde halkın da emeği olduğunu söyleyerek, gençlerin önemine dikkat çekerek şöyle konuştu:

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞTIK

“Haftanın en az 2 gününü mahallelerde geçiriyoruz. Enerjim siz gençlerden geliyor. Bizim enerjimiz gençlerimizdir. Biz hiçbir zaman kolaya kaçmadık. Bizler halkımızı sahici seviyoruz. İzmit Belediyesi olarak şehrimiz için gece günüz çalışıyoruz. Bu çalışmaları yaparken adeta koşuyoruz.”

BİZİ OYUNA GETİREMEZLER

Gençlere sportif faaliyetlerine her zaman destek olduklarının altını çizen Nevzat Doğan, “5 yıl boyunca şehrimizle yattık kalktık. Şehrimizde 10 sene önceki durumla şu an ki durumu görün. Her şey dört dörtlük olmayabilir ama 10 yıl öncesiyle mukayese edilemeyecek kadar iyi. Biz burada tüm İslam alemi için çalışıyoruz. Bizim omuzlarımızdaki sorumluluk, ezilen halkları Müslüman kardeşlerimizi de koruyacak şeklinde olmalı. Onun için biz durmadan çalışıyoruz. Biz insanlar arasında asla ayrım yapmıyoruz. Biz birlik beraberlik içinde olduğumuz sürece bizi oyuna getiremezler” şeklinde konuştu.

01 Aralık 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR