Pirelli’de emekliler törenle uğurlandı

Türk Pirelli fabrikasında  10-30 yıl arası görev yapan  9 personel düzenlenen törenle emekliliğe uğurlandı. Fabrika yemekhanesinde düzenlenen emekli...

BÜYÜT

Türk Pirelli fabrikasında  10-30 yıl arası görev yapan  9 personel düzenlenen törenle emekliliğe uğurlandı. Fabrika yemekhanesinde düzenlenen emekli törenine Türk Pirelli Endüstri Direktörü Hakan Yalnız, Kalite Direktörü Bahadır Özer, Personel Direktörü Turan Barış Arpacı, Endüstri İlişkiler Müdürü Gence Saygun, Lojistik Direktörü Ayşegül Şenalp, AR-GE Kalite Müdürü Nail Güntut, Kamyon Üretim Müdürü Ahmet Oruç, kısım şefleri  ve bir grup çalışan ile, Lastik İş Şube İdari Sekreteri Ercan Yavuz, Şube  ve sendika işyeri temsilcileride hazır bulundular.

 

TEŞEKKÜR ETTİ

Türk Pirelli  Endüstri Direktörü Hakan Yalnız  törende yaptığı konuşmada, “Çalıştığınız süre içerisinde Pirelli fabrikasına önemli katkı sağladınız, güzel işler yaptınız.  Şirket adına emekleriniz için teşekkur ederim.Şimdi yoruldunuz,  yeni bir hayata başlayıp dinleneceksiniz. Biz herzaman bir aile gibiyiz, bu nedenle kapımız her zaman size açık.Bundan sonraki yaşantınızda aileniz ve çocuklarınız ile mutlu bir yaşam dilerim”dedi.Konuşmanın sonunda  emekli personele hizmetlerinden dolayı plaketleri verildi.   

                                                                                                                                                EMEKLİ PERSONEL

Türk Pirelli’den 24 Temmuz’ da emekli   olan personel ; BANBURY-Arif Elgin  (25 yıl), OTO-Recep Aslan (18 yıl),Tamer Şahin (20 yıl),KAMYON-Süreyya Yavuz (22 yıl),Ercan Koç (27 yıl), DESTEK EKİBİ- Güven Katanalp (10 yıl), MEMUR- İsmail Haluk Korkut (23 yıl), Ali Fuat Altınsoy (30 yıl), Ahmet Rasim Gezmişoğlu (25 yıl)

26 Temmuz 2015 Kocaeli- Ekonomi


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR