Hülagü: Öğrencilerimizin görüşleri doğrultusunda karar vereceğiz

Yapılan toplantıda Rektör Prof. Dr. Hülagü; öğrencilerle tek tek ilgilenerek, sorunlarını ve taleplerini dinledi. Öğrenci Konseyi tarafından sosyal m...

Yapılan toplantıda Rektör Prof. Dr. Hülagü; öğrencilerle tek tek ilgilenerek, sorunlarını ve taleplerini dinledi. Öğrenci Konseyi tarafından sosyal medya üzerinden üniversite öğrencilerinin katılımı ile yaz okulu ve bütünlemelerle ilgili olarak yapılan anket sonucu raporlaştırılarak Rektör Prof. Dr. Hülagü’ye sunuldu. Rektör Prof. Dr. Hülagü, konu ile ilgili yaptığı açıklamada; üniversite yönetimi olarak öğrencilerin görüşlerine her zaman değer verdiklerini belirterek, “Öğrencilerimiz bizlere taleplerini ilettiler. Yaz okulu ve bütünleme sınavları ile ilgili olarak önümüzdeki günlerde üniversite yönetimi olarak bir toplantı yapacağız ve öğrencilerimizin görüşleri doğrultusunda bir karar vereceğiz” dedi.

 

Öğrenci Konseyi tarafından sosyal medya üzerinden 24 saatliğine açılan ankette, toplamda 1.434 oy kullanıldı. “Siz üniversitemizde hangisinin olmasını tercih ediyorsunuz?” sorusunun sorulduğu ankette öğrencilerin %88’i bütünleme sınavları olsun derken %12’si ise yaz okulu olması yönünde oy kullandı.

30 Aralık 2015 Kocaeli- Eğitim


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

izmitli - sayın rektör geldiğinizden beri bir çivi çakmadınız. üniversite hala solcu kominist yuvası ve tercihte odtü den sonraki tercihleri. solcu chp kökenli öğretim görevlileri okulda hala kral gibiler. hiç birine daha dokunmadınız. rahatları gayet iyi. ama mutlaka bir şekilde sn.Cumhurbaşkanımız buraya geldiğinde kendisine bir şekilde durumu ileteceğim.

Yanıtla . 0Beğen 30 Aralık 16:53
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR