Kartepe Belediyesi yeni yılın ilk meclisini yaptı

Kartepe Belediyesi Ocak ayı meclis toplantısı Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez başkanlığında gerçekleştirildi. Meclis üyeleri Nilay Merttürk, Mine Ko...

BÜYÜT

Kartepe Belediyesi Ocak ayı meclis toplantısı Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez başkanlığında gerçekleştirildi. Meclis üyeleri Nilay Merttürk, Mine Koç ve Selahattin Altınkaya dışında eksiksiz katılımla Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde gerçekleşen mecliste 15 gündem maddesi görüşüldü.


DENETİM KOMİSYONU BELİRLENDİ

Meclis üyeleri gündemde yer alan seçimler maddesinde gizli oylama sonrası Ercan Akçil, Nurdane Erişti, Orhan Akyüz, Şaban Akyıldız ve Musa Ejderoğlu’nu denetim komisyonu üyeliklerine seçti. 27 Ekim tarihinde ilçede yaşanan aşırı yağışlar ve su baskınları sonucu oluşan hasarların tespiti ve zarar görenlere yardım yapılabilmesi ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyonu ile Sosyal Hizmetler Komisyon raporu komisyondan geldiği şekilde oy birliği ile kabul edildi.

 

İMAR PLANI KOMİSYONA HAVALE EDİLDİ

Meclis üyeleri 2015 yılı toplantı döneminde tatil yapılmamasını oy birliği ile kabul etti. Plan ve Proje Müdürlüğünün Köseköy mevkii, uygulama imar planı değişikliği ile ilgili teklif yazısı ise görüşülmek üzere İmar Komisyonu’na havale edildi.

05 Ocak 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR