Strateji Geliştirme ailesi piknikte buluştu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı çalışanları ve aileleri Çınarlı Dere Mesire alanında gerçekleştirilen piknikte bir...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı çalışanları ve aileleri Çınarlı Dere Mesire alanında gerçekleştirilen piknikte bir araya geldi Büyükşehir Belediyesi'nin birimlerinde çalışanlarına yönelik çalışma motivasyonunu arttırmak amacıyla düzenlenen piknikte Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı çalışanları ve ailelerine drama eğitime de verildi.

OUTDOOR DRAMA EĞİTİMİ
Kocaeli üniversitesinden öğretim görevlisi Şebnem Telci tarafından hazırlanan yaratıcı drama programı çalışanlar tarafından yoğun ilgi gördü. Daha önce de Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına başarıyla uygulanan eğitim katılımcıların bedensel/zihinsel ifade becerilerinin gelişimine, güven duygusunun gelişmesine, sosyalleşme ve sunum becerilerinin arttırılmasına, problem çözme becerisinin gelişimine katkı sağlamakta.

ÇOLAKOĞLU TEŞEKKÜR ETTİ
Strateji Geliştirme Daire Başkanı Bayram Çolakoğlu Her türlü nimeti bünyesinde barındıran bir şehirde yaşıyoruz. Bu şehrin var olan değerlerine sahip çıkmak ve korumak için de bir aile bütünlüğü içinde tüm mesaimizi bu kent için harcıyoruz. Bu yoğun tempo içerisinde ailelerimize ve çocuklarımıza çok vakit ayıramıyoruz. Bu güzel günü bizlere yaşatan çalışma arkadaşlarıma ve sizlere tekrar teşekkür ediyorum. dedi.

23 Haziran 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR