Aygün: Bu ülkeyi derin uykusundan AK Parti uyandırdı

AKP Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, AKP Gölcük İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ederek ülke gündemi hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Aygün, 1 Kasım s...

AKP Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, AKP Gölcük İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ederek ülke gündemi hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Aygün, 1 Kasım seçimlerinde halkın istikrarı seçtiğini söyledi. Parti binasında gerçekleştirilen haftalık toplantıya katılan Zeki Aygün’ü AKP Gölcük İlçe Başkanı İdris Alp, yönetimi ve partililer karşıladı. Toplantıya İl Yöneticisi Ahmet Türker de katıldı.


“SÖZ VERDİKLERİMİZİ YAPIYORUZ”

İlçe Başkanı İdris Alp, “Ziyaretlerinden ötürü vekilimize teşekkür ediyorum. Dünyada bizim kadar terörle mücadele eden ülke yoktur. Şu anda dünyada bahsedilmeyen 3. Dünya Savaşı var. Yani her terörist örgütün arkasında bir sömürgeci ülke bulunmaktadır. Bizler terörle mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz. Bizim kalbimiz Türkiye için atıyor. Hiç kimse bizi sınamaya kalkmasın. Bizler yereldeki süreci de takip ediyoruz. Ayrıca yerelde ve genelde söz verdiklerimizi yerine getiriyoruz” şeklinde konuştu.

 

“AK PARTİ’DE OLMAKTAN MUTLULUK DUYUYORUM”

Başkan Alp’in konuşmasının ardından söz alan ve gündem hakkında önemli açıklamalarda bulunan Zeki Aygün, “14 yıldır ülkemizin başında olan AK Parti’de görev almaktan mutluluk duyuyorum. 7 Haziran ile 1 Kasım arasında insanlar ne oldu da AK Parti’ye dönüş yaptı. 3 grup insan seçimlerde oylarını kullandı. Birinci grup istikrara vereceğim dedi. İkinci grup 13 yıldır size oy verdik. Şımardınız dedi ve oylarını AK Parti’ye vermedi. Üçüncü grup seçmen ise 50 yıldır üç hilale oy verenler bu başkanla bu partiye oy vermeyeceğiz diyenler” dedi.

 

“TÜRKİYE UYKUDAYDI”

Sözlerini sürdüren Aygün, “Bugün ülkemizde hepimizin canını acıtan şehit haberleri geliyor. Gerçekten çok üzgünüz. Bu ülke üzerinde 100 yıldır oynanan oyunlar var. Türkiye 80 yıldır uykudaydı. Bu ülkeyi kim uyandırdı? Bu ülkeye can veren, derin uykusundan yandıran AK Parti’nin önemli yöneticileri ve Recep Tayyip Erdoğan’dır. Ülkemiz üzerinde Haçlı torunlarının uyguladıkları oyunlar var. Ülkemizi bölmeye, yıkmaya çalışanlar şunu iyi bilsin ki bu ülkeyi kimse yıkamayacak ve bölmeyecek. Yolumuz uzun, hedeflerimiz belli” ifadelerine yer verdi.

04 Şubat 2016 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR