Başiskele’de ‘Güzel Evim Güzel Kentim’ projesi

Başiskele Belediyesi’nin ‘Güzel Evim-Güzel Kentim’ projesi devam ediyorKocaeli Büyükşehir Belediyesi Kent Estetik Kuruluyla birlikte yürütülen çalışma...

BÜYÜT

Başiskele Belediyesi’nin ‘Güzel Evim-Güzel Kentim’ projesi devam ediyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kent Estetik Kuruluyla birlikte yürütülen çalışma kapsamında; Başiskele sınırları içinde D-130 karayoluna cephesi bulunan ve projeye katılan binalara, kente estetik güzellik kattığı için Başiskele Belediyesi tarafından teşekkür belgesi veriliyor.

TEŞEKKÜR PLAKETİ
Bu projeyi yürüten Başiskele Belediyesi Kentsel Dönüşüm ve Kent Estetik Birimi sorumlusu mimar Burcu Tan ile Hatice Feyza Cinanoğlu, önceki gün Bursa Caddesi’nde 57 No’lu ada 9. No’lu parselde bulunan Köşem Fırın’ın sahibi Oğuzhan Kurnaza ile D-130 Karayolu üzerinde bulunan yapı sahibi Can Yıldırım’ı ziyaret ederek, Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz adına bir teşekkür plaketi takdim etti.

CEPHE İYİLEŞTİRME VE BOYAMA KAMPANYASI
Başiskele Belediyesi cephe iyileştirme ve boyama kampanyası kapsamında ünlü boya firması Polisan ile bir anlaşma yaparak dış cephesini yenilemek isteyenler vatandaşlara yüzde 50 indirimle boya alma imkanı sağlıyor. Proje diğer yapı sahiplerine de anlatılarak bu sayının artması hedefleniyor. Başiskele Belediyesi Kentsel Dönüşüm ve Kent Estetik Birimi daha önce de projeye katılan kat maliklerine bu teşekkür belgelerini vermişti.

23 Kasım 2012 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

iPhone X, Türk Telekom mağazalarında mask
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında
Otel odasında ölü bulundu! mask
Otel odasında ölü bulundu!
2 polis tecavüzden tutuklandı! mask
2 polis tecavüzden tutuklandı!
Salim Dervişoğlu’na 10 istekli mask
Salim Dervişoğlu’na 10 istekli
Tevfik Seno’da güvenlik zafiyeti! mask
Tevfik Seno’da güvenlik zafiyeti!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR