ADD’den Şevki Yılmaz’a cevap

AKP Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz’ın babası, Eski Refah Partisi Milletvekili ve Yeni Akit Gazetesi Yazarı Şevki Yılmaz geçtiğimiz günlerde Twitter'...

AKP Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz’ın babası, Eski Refah Partisi Milletvekili ve Yeni Akit Gazetesi Yazarı Şevki Yılmaz geçtiğimiz günlerde Twitter'dan "Egemenlik, kayıtsız ve şartsız her yerde ve her zaman sadece Allah'a aittir! Artık, Deccal'ın Devrini bitir Allahım!" diye yazınca ortalık karışmıştı. Yılmaz’a en ağır tepki Atatürkçü Düşünce Derneği İzmit Şube Başkanı Ahmet Kavaz’dan geldi. Kavaz, Yılmaz için, “Sonları dedeleri gibi olacak” açıklamasında bulundu.

 

İSLAM ÜLKELERİNE BAKSINLAR

“Bugün iktidarın mayası olan eski Refah Partisi ve Milli Görüş Geleneği’nden gelen, hainlerin ve iş birlikçi gericilerin, Cumhuriyete ve aydınlanmaya, Atatürk’e olan saldırıları artarak devam etmektedir” diyerek açıklamasına başlayan Kavaz, “Dedelerinin Menemen’de ki cinayetleri, genç Türkiye Cumhuriyeti ve Atatürk’e olan saldırıların miladi olsa da bu ihanet ve saldırıları süreklilik kazanmıştır. Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir sözüne gönderme yapanlar hayranlık duydukları İslam ülkelerine baksınlar” ifadelerini kullandı.

 

YARIM KALMIŞ GÖREVLERİ DEVAM EDİYOR

Konuşmasına devam eden Kavaz, “Ülkemizi Pakistan’a, Afagistan’a, Suriye’ye, Libya’ya, Irak’a benzetemedikleri için salyalar ile saldırabilirler hatta İslam Teali Cemiyeti’ne olan sadakatle yarım kalmış görevlerini devam ettirmek isteyebilirler. Cumhuriyete, üniter yapımıza, aydınlanmaya ve bağımsızlığımıza ve tüm bunları ulusumuza kazandıran Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e karşı yapılan saldırılar hangi cepheden gelirse gelsin, sonları dedelerinden farklı olmayacak” değerlendirmesinde bulundu.

11 Kasım 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

alperen - sende ittihat terakkinin 4.2 m kilometre karaeden 780 bine düşürme başarısına cevap ver

Yanıtla . 0Beğen 11 Kasım 15:27
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR