Yazıcı’dan okullara spor salonu müjdesi

Uzuntarla Hayrettin Gürsoy Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi’ne yapılan spor salonu inşaatını gezen Genel Sekreter Yazıcı, birçok okula spor tesisi yapaca...

BÜYÜT

Uzuntarla Hayrettin Gürsoy Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi’ne yapılan spor salonu inşaatını gezen Genel Sekreter Yazıcı, birçok okula spor tesisi yapacaklarını söyledi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ersin Yazıcı, Kartepe İlçesi’ndeki Hayrettin Gürsoy Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi’ne kapalı spor salonu inşaatında incelemelerde bulundu. Yaklaşık bin 200 metre kare alana sahip salonu incelerken Yazıcı’nın yanına gelen öğrenciler çalışmanın kendileri için çok önemli olduğunu söyleyerek teşekkür etti.

YAZICI İNCELEMELERDE BULUNDU
Kartepe İlçesi Uzuntarla bölgesinde bulunan ve yaklaşık bin 200 metre kare alana sahip olacak Hayrettin Gürsoy Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi’ne kapalı spor salon inşaatında Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ersin Yazıcı incelemelerde bulundu. Genel Sekreter Yazıcı’ya Fen İşleri Daire Başkanı Tahir Akman, Yapı İşleri Kontrol Şube Müdür Suat Atak, Yol Bakım, Onarım ve Yapım Şube Müdürü Murat Balaban eşlik etti.

SALON İNŞAATLARI SÜRECEK
Yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi alan Genel Sekreter Yazıcı’ya incelemeler sırasında Hayrettin Gürsoy Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi öğrencileri büyük sevgi gösterdi. Yazıcı, öğrencilerin spor yapacak bir salona kavuşturmak için çalışmaların hızla ilerlediğini ifade ederek “Öğrencilerimiz kısa zaman içinde güzel bir spor tesisine kavuşacak. İnşaat bitince çocuklarımız spor derslerini ve faaliyetlerini bu salonda gönül rahatlığıyla yapabilecek” dedi. Yazıcı, salon inşaatlarının birçok okulda yapılacağının da müjdesini verdi.

İPLE ÇEKİYORUZ
Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür eden öğrenciler, inşaatın en kısa sürede bitirilmesini istedi. Liselerinde spor derslerini açık alanda yapmak zorunda kaldıklarını ifade eden öğrenciler, kapalı spor salonu ile spor eğitimlerini daha etkin bir şekilde yapabileceklerini söyledi. Öğrenciler kapalı spor salonunun bitmesini iple çektiklerini vurguladı.

2 KAT OLACAK
Yaklaşık bin 200 metrakare alana sahip olacak Hayrettin Gürsoy Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi 2 katlı olacak. 765 metrekareye sahip olacak zemin katta ahşap zeminli spor sahası, malzeme ve antrenör odası, kantin, kazan dairesi, bay-bayan-özürlü wc bulunuyor. 1.katta ise 64 metrekarelik çok amaçlı salon, soyunma odası ve duşlar yer alıyor. Yaklaşık 400 kişilik tribüne sahip olacak bina betonarme ve çatı çelik konstrüksiyon yapılacak.

24 Şubat 2011 Kocaeli- AsayişYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

iPhone X, Türk Telekom mağazalarında mask
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında
Otel odasında ölü bulundu! mask
Otel odasında ölü bulundu!
2 polis tecavüzden tutuklandı! mask
2 polis tecavüzden tutuklandı!
Salim Dervişoğlu’na 10 istekli mask
Salim Dervişoğlu’na 10 istekli
Tevfik Seno’da güvenlik zafiyeti! mask
Tevfik Seno’da güvenlik zafiyeti!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR