AKP’DE KONGRE HAZIRLIKLARI SON HIZLA DEVAM EDİYOR

14 Temmuz Cumartesi günü İsmet Paşa Stadyumunda yapılacak olan AKP İl Kongresinde hazırlıkları son hızla devam ediyorAKP İl Başkanı Mahmut Civelek il...

BÜYÜT

14 Temmuz Cumartesi günü İsmet Paşa Stadyumunda yapılacak olan AKP İl Kongresinde hazırlıkları son hızla devam ediyor
AKP İl Başkanı Mahmut Civelek il yönetimiyle birlikte dün Antikkapı’da basın toplantısı düzenledi. 14 Temmuz Cumartesi günü yapılacak olan AKP İl Kongresini hazırlıklarının en kısa sürede biteceğini ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a yakışan bir karşılama yapılacağını belirtti.
KONGRE NASIL OLURMUŞ GÖRECEĞİZ
AKP İl Başkanı Mahmut Civelek “14 Temmuz Cumartesi günü Başbakanımıza hoş geldin diyeceğiz. Kocaeli AKP’yi destekleyen, memleketini destekleyen bir şehirdir. Ve kongre nasıl olurmuş 14 Temmuz’da göreceğiz. Geçtiğimiz Pazar günü İsmetpaşa Stadı’nda düzenlemiş olduğumuz Türkçe Olimpiyatları’nda güzel bir oturma düzeni oluşturulmuştu fakat biz daha farklı bir çalışma yapmayı planlıyoruz” dedi.
İLÇELERİ TEMSİLEN DAVETİYE HAZIRLIYORUZ
Civelek “İsmetpaşa Stadı’nda çim olan alanları kaplatacağız. Fakat kongre günü hava çok sıcak olacağı için insanlarımızı ayakta tutmak çok zor olabilir. Dolayısıyla oturulabilecek sandalyeleri artıracağız. 50x100 cm uzunluğuna bayraklar asacağız ki sahnede gölgelendirme olsun. Tüm ilçeleri temsilen davetiyeler hazırlıyoruz. Biz seçime hazırlanıyoruz ve bunu da bir seçim olarak görüyoruz. Sıradan bir kongre olarak görmüyoruz” dedi. Yapılan toplantının ardında İsmet Paşa Stadına İncelemeye giden Civelek burada durum değerlendirmesi yaptı.

14 Haziran 2012 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR