Civelek, Aras’a cevap verdi

Saadet Partisi İl Kongresi’nde İl Başkanı seçilen Mehmet Aras hedefinin Kocaeli’deki AKP kalesini yıkmak, AKP’nin defterini dürmek olduğunu açıklamışt...

BÜYÜT

Saadet Partisi İl Kongresi’nde İl Başkanı seçilen Mehmet Aras hedefinin Kocaeli’deki AKP kalesini yıkmak, AKP’nin defterini dürmek olduğunu açıklamıştı. Aras’a cevap veren AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, “Sayın Mehmet Aras’ın gergin bir siyaset anlayışı vardır. Ama yine de şunu söylemeden edemeyeceğim. SP Genel Başkanı Sayın Kamalak Mehmet Aras’ın defterini bir an önce dürmeli. Eğer düremezse sanırım bu iş bize düşecek” dedi.

“TEKLİF GÖTÜRMEDİK”
SP İl Başkanı seçilen Mehmet Aras’ı dolaylı olarak yalan söylemekle suçlayan Mahmut Civelek, “Bakın parti olarak bizim kimlere parti üyeliği teklif ettiğimizi herkes bilir. Mehmet Aras’a teklif götüren olmadı. Kısacası teklif bile yokken kendi kendine gelin güvey olmuş diyelim. Böyle bir şey yok” şeklinde konuştu.

SKM BAŞKANINI TANITTI
AKP İl Başkanı Mahmut Civelek dün ayrıca, Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı seçilen Av. Halit Çokan’ı basına tanıttı. Çokan, “Arkadaşlar beni bu göreve layık görüp teveccüh gösteren herkese teşekkür ederim. Ayrıca Körfez’de Mehmet Şahin, Kartepe’de Muharrem Top ve Gölcük’te ise Hüseyin Şişman’ın isimleri belirlenmiş oldu. Diğer ilçelerle birlikte 12 ilçeye ait isim listesini belirledikten sonra genel merkeze bildireceğiz” dedi.

05 Şubat 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR