Yeşilovaspor kongresi yapıldı

82 ÜYE OY KULLANDI 1978 yılında kurulan bir çok futbolcunun yetişmesinde emeği bulunan 2014-2015 sezonunda tüm kategorilerde lige katılan Yeşilova...

BÜYÜT

82 ÜYE OY KULLANDI

1978 yılında kurulan bir çok futbolcunun yetişmesinde emeği bulunan 2014-2015 sezonunda tüm kategorilerde lige katılan Yeşilovaspor yeni sezon için yönetim kurulu güçlendirmek için olağan üstü genel kurulu önceki gün saat 20.00 Yeşilova mahallesi Hasan Doğan Spor tesisleri kulüp binasında gerçekleşti.  141 üyesi bulunan Yeşilovaspor Kongresinde 82 üye oy kullanırken,  tek listeli seçim yapıldı.  Divana Erdoğan Şentürk, Ertan Demirhan ve Mustafa Gürkan oy birliği ile seçildiler. Yaklaşık bir saat süren Yeşilova kongresinde gündemde bulunan 7 madde oy birliği ile kabul edildi. Şehitler için saygı duruşu ve ardından istiklal marşı sonrasına kongre devam etti. Havanın sıcak olması nedeniyle kongre meydanda yapıldı.

 

YÖNETİM KURULU 11 KİŞİ OLDU

Yeşiolvaspor Kulüp Başkanı Ali Gürdal 11 kişilik listeden yeni yönetim kurulunda Mehmet Şar, Ergün Akkaş, İsmail Bayraktar, Ömer Kara, Mehmet İpekoğlu, Engin Gedikli, Ali Kemal Yılmaz, Serkan Özel, Ertan Tan Rafet kaya ve Eşref Gören yer aldı. Bayram Şar, Ahmet Kural ve Engin Fil Denetim kurulu asil üyesi olarak görev yapacaklar. KASKF Delegesi olarak Ali Gürdal, Eşref Gören ve Engin Akkaş oy birliği ile seçildi. Yeşilovaspor olağan genel kuruluna TFF eski yönetim kurulu üyesi, eski Amatör kurul başkanlarından ve KASKF eski başkanlarından Rafet Kırgız, KASKF Başkanı Murat Aydın, Futbol İl Temsilcisi Mithat Ağa, Kulüp başkanları ve eski futbolcular yöneticiler takip etti.

 

BAŞKAN ALİ GÜRDAL KONUŞTU

Kongre öncesinde Kulüp başkanı Ali Gürdal kısa bir konuşma yapıp kulübe destek veren herkese teşekkür etti.  Önce bu kongreye katıldığınız için hepinize şükranlarımı sunarım. Kulübü maddi ve manevi veren tüm yönetici arkadaşlarımı yürekten kutlarım. Bu mutlu günümüzde yanımızda olan KASKF Başkanı Murat Aydın çok değerli ağabeyimizi Rafet Kırgız ve diğer kulüp başkanlarına bizimle oldukları için teşekkürlerimi sunarım. Yeni sezon tüm takımlara başarılar dilerim dedi. Yeşilovaspor yönetim kurulunda eski yöneticiler Ali Gürdal, Ergün Akkaş ve Ali Kemal Yılmaz yerini korurken diğer yöneticiler ilk kez görev aldılar. Ali Gürdal seçilmiş başkan olarak ilk kez görev alırken duygusal anlar yaşadı.

23 Ağustos 2015 Kocaeli- Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR