LYS Kocaeli 1’ncileri yine FEM Dershanesi’nden

Her yıl YGS, LYS ve SBS’de il dereceleri çıkaran Fem Dershaneleri bu yıl da başarı geleneğini sürdürdü. 2011 LYS ‘de10 puan türünde Kocaeli 1.liklerin...

BÜYÜT

Her yıl YGS, LYS ve SBS’de il dereceleri çıkaran Fem Dershaneleri bu yıl da başarı geleneğini sürdürdü. 2011 LYS ‘de10 puan türünde Kocaeli 1.liklerini FEM dershanesi öğrencileri paylaştılar.

2011 LYS sonuçlarına göre Kocaeli Fem Dershaneleri Türkiye genelinde ilk 1000’e 18 farklı öğrenci yerleştirerek büyük bir başarıya imza attı. Fem Dershanesi öğrencisi Mehmet Fatih Bayındır MF-3 puanında Türkiye 61’ncisi ve Kocaeli 1.’ncisi oldu. Yine Fem Dershanesi öğrencisi Efe Çınar YTS-1 puan türünde Türkiye 63.’ncüsü ve Kocaeli 1.’ncisi oldu. Yine bu iki öğrenci birçok puan türünde Kocaeli birinciliklerini paylaştılar. Özel Çırağan Koleji Öğrencisi Mehmet Fatih Bayındır MF-1 Türkiye 127. Kocaeli 1., MF-2 Türkiye 109. Kocaeli 1., MF-4 Türkiye 112. Kocaeli 1. si oldu.Özel Erkul Tunagür Lisesi Öğrencisi Efe Çınar .YTS-2 Türkiye 84. Kocaeli 1., YTM-1 Türkiye 231. Kocaeli 1., YTM-2 Türkiye 206. Kocaeli 1., YTM-3 Türkiye 194. Kocaeli 1.si oldu. Derece yapan öğrenciler, başarılarının arkasında FEM Dershanesi öğretmenlerinin ve ailelerinin olduğunu söyledi. Kocaeli FEM Genel Müdürü Mehmet Karaoğlan, Kocaeli'nde birinci çıkardıkları için çok mutlu olduklarını söyledi. Karaoğlan, öğrencilerin başarısında emeği geçen tüm öğretmenlere ve ailelere teşekkürlerini iletti. Karaoğlan, dershane olarak öğrencilerinin her sene olduğu gibi bu sene de Türkiye genelinde önemli dereceler elde ettiği için mutlu olduklarını ifade etti. Derece alan öğrenciler çeşitli hediyelerle ödüllendirildi. Öte yandan Fem Dershanesi yetkilileri tarafından 25 Temmuz-5 Ağustos arasında yapılacak tercihlerde ücretsiz olarak yardımcı olacaklarını söylediler. İlk bine giren öğrencilerin isimleri şöyle:
Efe Çınar, Mehmet Fatih Bayındır, Mustafa Bahar, Nurgül Bilge Güler, Berat Akbıyık, Alican Baydar, Çağrı Kaan Yıldız, Kadir Aslantaş, Zeynep Arı, Arife Şahin, Merve Habuloğlu, Dilek Akay, Emre Gürol, Halit Özay, Ecem Altuntaş, Emre Dalkılıç, Berna Şahintürk ve Ceyda Özen.

26 Temmuz 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR