Amatör kulüplerin ihtiyaçları belirlendi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, 2004 yılından itibaren yürüttüğü amatör spor kulüplerine malzeme yardımı hizmeti kapsamında kulüp yöneticileri ile bir...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, 2004 yılından itibaren yürüttüğü amatör spor kulüplerine malzeme yardımı hizmeti kapsamında kulüp yöneticileri ile bir araya geldi. Toplantıda yöneticilerin görüşleri alınarak amatör kulüplerin ihtiyaçlarını belirlendi.

KULÜP YETKİLİLERİ İLE BİR ARAYA GELİNDİ
Büyükşehir Belediyesi amatör spor kulüplerine 7 yılda yaklaşık 9 milyon değerinde malzeme yardımı yaparak spora ve sporcuya sağladığı desteği gözler önüne serdi. Her sene verilen dev hizmet ile birçok kulübe ekonomik destek sağlayan Büyükşehir 2012 yılında vereceği malzeme yardımı için şimdiden kolları sıvadı. Her kulübün ihtiyacını belirlemek amacı ile Antikkapı Restaurant’ta kulüp yetkilileri ile bir araya gelindi.

İHTİYAÇ VE ÖNERİLER ANKETE AKTARILDI
Toplantıya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Gençlik ve Spor Şube Müdürü Mehmet Kesen, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Murat Aydın ve çok sayıda amatör spor kulübü yetkilisi katıldı. Toplantıda konuşan Büyükşehir Gençlik ve Spor Şube Müdürü Mehmet Kesen malzeme yardımı çerçevesinde kulüplerin ihtiyacını belirlemek için anket düzenlediklerini ifade ederek, “Bu anketle kulüplerin önerileri de alınacak. Anketten çıkacak sonuçlar daha sonra bir istişare toplantısı ile de son halini bulacak” dedi.

SPORA DEVAM
Toplantıdan dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren kulüp yetkilileri malzeme yardımının belirlenmesinden önce kendi önce görüş ve ihtiyaçlarının belirlenmesinin hizmetin anlamını daha da artırdığını ifade etti. Kulüp yetkilileri bazen edinmekte çok zorluk çektikleri malzemeleri Büyükşehir Belediyesi sayesinde temin ettiklerini belirterek spor ve sporcuya verilen bu destekle çalışmalarının daha sağlam ilerlediğini kaydetti.

26 Kasım 2011 Kocaeli- Asayiş


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR