Henkel hedeflerine ulaştı

İnsan Kaynaklarından Sorumlu Yönetim Kurulu  Üyesi ve Henkel Sürdürülebilirlik Kurulu Başkanı Kathrin Menges konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:  ...

İnsan Kaynaklarından Sorumlu Yönetim Kurulu  Üyesi ve Henkel Sürdürülebilirlik Kurulu Başkanı Kathrin Menges konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

 

YENİ EK ALANLAR

“2015, Henkel için önemli bir yıl oldu. 2030 yılına yönelik uzun vadeli sürdürülebilirlik stratejimizin ilk 5 yılına ilişkin ara hedefleri gerçekleştirdik. Ancak burada durmayacağız; şimdiden bir sonraki adımı düşünmeye başladık. Sürdürülebilirliği devam ettirmek üzere, 2020 yılı için yeni hedefler belirledik ve değer zincirinin tamamına yönelik eylemler için ek alanlar tanımladık.”

 

2020 İÇİN YENİ HEDEFLER

Henkel’in sürdürülebilirlik stratejisinin hedefi, daha az kaynak kullanarak daha fazlasını başarmak ve 2030 yılına kadar verimliliği üçe katlamak. Şirket, ilerleme kaydederek, 2011-2015 dönemine ilişkin ara hedeflerinin de üstüne çıkmayı başardı: Enerji verimliliği yüzde 18, su kullanımı yüzde 23, atık hacmi yüzde 17, iş güvenliği yüzde 33 ve satışlar da yüzde 11 oranında iyileştirildi.

29 Mart 2016 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR