ENGELLİLER MECLİSİ DOĞAN’I ZİYARET ETTİ

İzmit Belediyesi Engelliler Meclisi yönetimi İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı ziyaret etti. İzmit Belediyesi Toplantı Salonu’nda gerçekleşen...

BÜYÜT

İzmit Belediyesi Engelliler Meclisi yönetimi İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı ziyaret etti. İzmit Belediyesi Toplantı Salonu’nda gerçekleşen toplantıya Engelliler Meclisi Başkanı Tenzile Görgün ve meclis üyeleri katıldı.

Desteklerinden ötürü Başkan Doğan’a teşekkürlerini sunmak için ziyarete geldiklerini ifade eden Engelliler Meclisi üyeleri “İzmit’te engelliler için yeni bir dönem başlamıştır. Hem farkındalık hem de fiziki iyileştirmeler açısından bu değişimi herkes yakından görecek” dedi.

Engelliler konusundaki çalışmalara her zaman destek vereceklerini söyleyen İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan “ Engelliler Meclisi’nin yaptığı tüm çalışmaları desteklemeye devam edeceğiz. Çalışmaları için asıl ben kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Toplantıda engelli sorunları ve çalışmaları hakkında Başkan Doğan’a bilgi verildi. Toplantının sonunda 25 yaşındaki down sendromlu Ceren Görgün Doğan’a tablo hediye etti.

21 Mayıs 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR